Hasan Çoban Hemşerilerini Coşturdu - Son Dakika

Hasan Çoban Hemşerilerini Coşturdu

23.07.2012 15:25
Hasan Çoban Hemşerilerini Coşturdu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen Ramazan Şenliklerine Gaziantepli sanatçılar damga vuruyor.

Bu yıl şenliklerde ağırlıklı olarak Gaziantep'in yerel sanatçılarının sahne alması vatandaşlar tarafından büyük beğeni ile karşılanırken, konser alanı olan 100. Yıl Kültür Parkı Amfi Tiyatrosu vatandaşların akınına uğruyor.

Her gün "Geleneksel Gösteri Sanatları Topluluğu" tarafından sahnelenen Ortaoyunu, Gölge Oyunu, İbiş ile Bey, Arap Bacı gösterilerinin ardından şenlikler kapsamında sahne alan yerel sanatçılar Gaziantepli hemşerilerine unutulmaz dakikalar yaşatıyor.

Şenlikler kapsamında Sanatçı Hasan Çoban, 100. Yıl Kültür Parkı Amfi Tiyatro'da bir konser verdi. Hasan Çoban, Amfi Tiyatro'yu dolduran gençlere seslendirdiği hareketli parçalarla coşturdu. Sanatçının seslendirdiği parçalara dansları ve yaptıkları vokallarla eşlik eden vatandaşlar konser alanını bayram yerine çevirdiler.

Sanatçı Hasan Çoban, "Böyle bir etkinlikte hemşerilerim ile buluşmamı sağladığı için Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey'e çok teşekkür ediyorum" dedi.

Konser sonunda Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı yetkilileri tarafından Hasan Çoban'a günün anısına plaket takdim ettiler.

YORUMLAR
500
Takip sırasında kaza yapan husumetli iki aile silahlı çatışmaya girdi; 3 yaralı Takip sırasında kaza yapan husumetli iki aile silahlı çatışmaya girdi; 3 yaralı Baklava yapımına yemin ederek başlıyorlar Baklava yapımına yemin ederek başlıyorlar SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesinde mezuniyet coşkusu SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesinde mezuniyet coşkusu
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Hasan Çoban Hemşerilerini Coşturdu - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement