Hasan Çoban Hemşerilerini Coşturdu - Son Dakika

Hasan Çoban Hemşerilerini Coşturdu

23.07.2012 15:25
Hasan Çoban Hemşerilerini Coşturdu, System.String[]

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen Ramazan Şenliklerine Gaziantepli sanatçılar damga vuruyor.

Bu yıl şenliklerde ağırlıklı olarak Gaziantep'in yerel sanatçılarının sahne alması vatandaşlar tarafından büyük beğeni ile karşılanırken, konser alanı olan 100. Yıl Kültür Parkı Amfi Tiyatrosu vatandaşların akınına uğruyor.

Her gün "Geleneksel Gösteri Sanatları Topluluğu" tarafından sahnelenen Ortaoyunu, Gölge Oyunu, İbiş ile Bey, Arap Bacı gösterilerinin ardından şenlikler kapsamında sahne alan yerel sanatçılar Gaziantepli hemşerilerine unutulmaz dakikalar yaşatıyor.

Şenlikler kapsamında Sanatçı Hasan Çoban, 100. Yıl Kültür Parkı Amfi Tiyatro'da bir konser verdi. Hasan Çoban, Amfi Tiyatro'yu dolduran gençlere seslendirdiği hareketli parçalarla coşturdu. Sanatçının seslendirdiği parçalara dansları ve yaptıkları vokallarla eşlik eden vatandaşlar konser alanını bayram yerine çevirdiler.

Sanatçı Hasan Çoban, "Böyle bir etkinlikte hemşerilerim ile buluşmamı sağladığı için Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey'e çok teşekkür ediyorum" dedi.

Konser sonunda Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı yetkilileri tarafından Hasan Çoban'a günün anısına plaket takdim ettiler.

Hasan Çoban Hemşerilerini Coşturdu

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Hasan Çoban Hemşerilerini Coşturdu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

HDP binasına girerek bir kadını öldüren saldırganın yakalanma anı ortaya çıktı 22:18 HDP binasına girerek bir kadını öldüren saldırganın yakalanma anı ortaya çıktı HDP Eş Başkanı Pervin Buldan: Saldırı 30 dakika sonra gerçekleşseydi katliam olacaktı 21:43 HDP Eş Başkanı Pervin Buldan: Saldırı 30 dakika sonra gerçekleşseydi katliam olacaktı ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı: Erdoğan ile Biden, S-400 konusunu çözüme kavuşturamadı 20:40 ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı: Erdoğan ile Biden, S-400 konusunu çözüme kavuşturamadı
Fenerbahçe Beko'da 6 oyuncuyla yollar ayrıldı 20:12 Fenerbahçe Beko'da 6 oyuncuyla yollar ayrıldı HDP binasına girerek Deniz Poyraz'ı öldüren saldırgan, kadının cansız bedenini Whatsapp durumunda paylaşmış 19:26 HDP binasına girerek Deniz Poyraz'ı öldüren saldırgan, kadının cansız bedenini Whatsapp durumunda paylaşmış Ziraat Bankası Demirören'e verilen krediye cevap verdi: Canlı hesaplarda izleniyor 18:12 Ziraat Bankası Demirören'e verilen krediye cevap verdi: Canlı hesaplarda izleniyor
Meme kanseriyle mücadele eden Canan Ergüder'in yeni imajı beğeni topladı 18:03 Meme kanseriyle mücadele eden Canan Ergüder'in yeni imajı beğeni topladı HDP binasına saldıran şüphelinin paylaşımları kan dondurdu 16:46 HDP binasına saldıran şüphelinin paylaşımları kan dondurdu
Advertisement