Yiyecek vermeye çalıştığı sahipsiz köpek 10 yaşındaki çocuğu bacağından yaraladı - Son Dakika

Yiyecek vermeye çalıştığı sahipsiz köpek 10 yaşındaki çocuğu bacağından yaraladı

03.02.2023 13:07

Türkiye'de sahipsiz köpeklerle ilgili saldırganlık haberlerine bir yenisi daha eklendi. Hatay'ın Samandağ ilçesinde 10 yaşındaki bir kız çocuğu yiyecek vermeye çalıştığı sahipsiz bir köpeğin saldırısına uğradı. Bacağından yaralanan kız çocuğu hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

Hatay'ın Samandağ ilçesinde sahipsiz köpeğin saldırdığı 10 yaşındaki kız çocuğu bacağından yaralandı. Yeni Mahalle'de yaşayan M.Y. (10), Sait Karaali Caddesi'nde yiyecek vermeye çalıştığı sahipsiz köpeğin saldırısına uğradı.

BACAĞINDAN YARALANDI

Bacağından yaralanan kız çocuğu, çevredeki vatandaşlar tarafından olay yerinden uzaklaştırıldı. M.Y, Samandağ Devlet Hastanesindeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

VAN'DA 1 ÇOCUK ÖLMÜŞTÜ

Öte yandan 3 gün önce Van'da 9 yaşındaki Emir Mete Durna, başıboş bir köpeğin saldırısı sonucu hayatını kaybetmişti.

Kaynak: AA
YORUMLAR (8)
  • Abdullah Bayraktar: -BU MEVZU SABAH NAMAZINA GİDEN DAYININ ZABITA İLE KONUŞMASINA DÖNDÜ...BİZ ISIRCEKLER DİYORUZ BUNLAR AŞI YAPILIYOR DİYOR NE AYAKSINIZ LAAA ;) Cevap Yaz 8 0 Yayından Kaldır
  • TURGAY KAYA: bu sokak hayvanları level atladı, tehlikeli ırk olmaya başladılar..buna çare getirmeleri gerekiyor..kısırlaştırma aşısı vuruyorlar ve bu aşı bunları saldırgan duruma getiriyor. Cevap Yaz 15 14 Yayından Kaldır
  • Rıfkı Oburix: Babam keşke erinmeden bir eczaneye uğrasaymış 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
DEPREMZEDE AİLE, SEBZE SERASINDA KALIYOR DEPREMZEDE AİLE, SEBZE SERASINDA KALIYOR

Son Dakika Güncel Yiyecek vermeye çalıştığı sahipsiz köpek 10 yaşındaki çocuğu bacağından yaraladı - Son Dakika


Advertisement