Son Dakika Haberleri: Havza Osb'de Yeni Yer Tahsisi

Havza Osb'de Yeni Yer Tahsisi

2 ay önce

Havza Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) 5 milyon liralık yatırım için yer tahsisi yapıldı.

Havza Osb'de Yeni Yer Tahsisi, System.String[]
Havza Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) 5 milyon liralık yatırım için yer tahsisi yapıldı.

Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Toplantı Salonu'nda Kaymakam Metin Yılmaz, Havza TSO Başkanı Erkan Acar ve Günal Gemi yetkilisi Mustafa Günal arasında atılan imzalarla, firmaya 7 bin 500 metrekarelik arsa tahsisi yapıldı.

Kaymakam Metin Yılmaz, Havza OSB'ye talebin giderek arttığını belirterek, "İnşallah Havza önümüzdeki yıllarda istihdam sorununu çözmüş ve göç alan bir ilçe olacak." dedi.

Havza TSO Başkanı Erkan Acar 25 Mayıs'ta düzenlenecek toplu temel atma töreninde 5 firmanın temel atacağını belirterek, şunları dile getirdi:

"Günal Gemi de bu firmalarımızdan birisi. Cumartesi günü yaklaşık 142 milyon liralık yatırım için iş adamlarımız ile birlikte temel atacağız. İlk etapta bu fabrikalarda 350 kişi iş sahibi olacak. Temel atan firmalarımızın arasında Havzalı yatırımcılarımızın olması bizim için ayrı bir gurur kaynağı."

Yatırımcı Mustafa Günal da boru ve teçhizatı üretimi yapacak fabrikada 60 kişinin istihdam edileceğini belirterek, "Burada 5 milyon liralık bir yatırım yapmayı planlamaktayız. Amacımız iki yıl içinde üretime geçmek. İnşallah 2021 Ağustos ayı içinde işbaşı yaparak üretime başlayacağız." diye konuştu,

.
Haber Yayın Tarihi: 22.05.2019 03:35 Kaynak: AABir anda ortaya çıkıp yaşlı kadını raylara itti! O anların görüntüleri yayınlandı İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan'dan tepki çeken klip Ahlaksız turist çift otelin balkonunda cinsel ilişkiye girdi