Hayat Sevince Güzel" Dizisi Tanıtıldı - Son Dakika

Hayat Sevince Güzel" Dizisi Tanıtıldı

23.05.2016 19:48
Hayat Sevince Güzel

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği romantik komedi "Hayat Sevince Güzel" dizisinin tanıtımı gerçekleştirildi.

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği romantik komedi "Hayat Sevince Güzel" dizisinin tanıtımı gerçekleştirildi.

İzmir'in Çeşme ilçesindeki Kaya Prestige Otelinde düzenlenen basın toplantısında konuşan dizinin yönetmeni Eray Koçak, "Dizinin çekimi için 'neden Ege' diye sorulduğunda, başında doğası geliyor. Bunun yanı sıra Ege'nin insanları sıcak insanlar. Dizimizin konusu ise enteresan. Sıcak bir Ege dizisi çekiyoruz." dedi.

Dizinin aynı zamanda bir aşk hikayesi barındırdığını aktaran Koçak, "Özetlemek gerekirse, İstanbul'dan kaçan Göçer ailesi, arkalarında bıraktıkları belalılardan olabildiğince uzaklaşmaya çalışırken kendilerini Ege'de bulurlar. Şıpıldak köyünün hırçın güzeli Zarife'nin koyunları yüzünden kaza yaparlar. Zarife, Savaş ve Barış arasındaki aşk üçgeninin fitili de o an ateşlenmiş olur." şeklinde konuştu.

İzmir'de çekilen dizinin kadrosunu oluşturmak için büyük bir emek verdiklerini ifade eden Koçak, Nisan ayında 27 kişilik oyuncu ve 100 kişilik bir ekiple İstanbul'da kısa bir çekim yaparak diziye start verdikten sonra İzmir'de yoğun bir tempoda çalışarak ilk bölümleri çıkartıklarını belirtti.

Başrol oyuncularından Öykü Çelik ise "Dizide Emine karakterini canlandırıyorum. Zarife'nin kardeşi. En büyük derdi evlenmek olduğu için ablasını evlendirmek istiyor. Çatışma da burada başlıyor. Karakterim genel olarak komik bir karakter. Çok eğlenceli bir çalışma olduğunu düşünüyorum." dedi.

Ekip olarak dizide bulunan arkadaşlarla daha önceden tanıştıkları için uyum noktasında bir sorun yaşamadıklarını anlatan Çelik, çekimler bitmesine rağmen İstanbul'a dönmeyi düşünmediğini de sözlerine ekledi.

Dizide Savaş karakterini canlandıran Ekin Mert Daymaz da "Burada bulunmaktan mutluyum. Hızlı bir şekilde Ege'ye alıştım. Canlandırdığım Savaş eğlenceli olmasına rağmen sert bir karakter. Atarlı bir tip. Ailenin en büyüğü zaten. Bir de kumar hastalığı var. Kazandığı paraları saçıp savurarak tutarsızlıklar da sergiliyor." dedi.

Daymaz, Savaş karakterinin Şıpıldak köyüne geldikten sonra bu serseri karakterinin aşkla iyi yönde değiştiğini ve bunun da merak uyandırdığını ifade etti.

Dizinin standart bir yaz dizisi gibi olmadığını vurgulayan oyuncu Hakan Meriçliler ise şunları söyledi:

"Her şeyden önce ben İzmirliyim. Tekrardan burada olmak çok güzel. Dizi yaz dizisi kıvamında olduğu için burada çekiliyor gibi bir algı oluşmasın. Çok geniş kapsamlı ve yüksek enerjili bir iş. Ben İstanbul'dan gelen ailenin babası olan Şinasi karakterini oynuyorum. Köyde keşfettiği Şıpıldak otunu dünyaya satıp köşeyi dönmenin derdinde. Rolümle çok uyuştum ve çok keyif alıyorum."

Oyuncu kadrosunda Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik'in yer aldığı "Hayat Sevince Güzel"in yakında izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Hayat Sevince Güzel' Dizisi Tanıtıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Akılalmaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Akılalmaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip