'Hayat Sevince Güzel' Setindeki Kavganın Nedeni Belli Oldu - Son Dakika

'Hayat Sevince Güzel' Setindeki Kavganın Nedeni Belli Oldu

30.09.2016 12:17

Pazartesi akşamları FOX TV ekranlarında yayınlanan 'Hayat Sevince Güzel' dizisinde başrol oyuncuları Ali Erkazan ile Hakan Meriçliler arasında çıkan kavganın nedeni kıskançlıkmış.

'Hayat Sevince Güzel' dizisinde Ali Erkazan'la Hakan Meriçliler arasında çıkan kavga sonrası dizinin bittiği iddia ediliyordu.

Ancak Hürriyet gazetesinden Cengiz Semercioğlu'na konuşan usta oyuncu Erkazan, dizinin reytingler yüzünden bittiğini, kavganın nedeninin ise 'kıskançlık krizi' olduğunu söyledi.

İşte Hürriyet'teki o röportajdan bir kesit;

Bu haberler üzerine usta oyuncu Ali Erkazan aradı geçen gün beni, "Olayın doğrusunu öğrenmek ister misin?" dedi. "Nedir abi olayın aslı?" diye sorunca da anlatmaya başladı...

Fox'ta yayınlanan ve Çeşme-Ildır köyünde çekilen dizinin setinde Ali Erkazan'ın sevgilisi Çağlar Kılıç da ziyaretçi olarak kalıyormuş. 1,5 yıldır birlikte olan ama ilişkileri son 6 ayda aşka dönüşen Ali Erkazan ve Çağlar Kılıç çifti set dışında da hep birlikteymiş.

"MEĞER ROL YAPMIYORMUŞ"

"15 bölümdür çoğunlukla yanımdaydı Çağlar. Bizim sektörden değil. Kendisi dövüş antrenörüdür, pilates hocasıdır, bir de usta motor sürücüsüdür. Görüntüsü itibariyle dikkat çekici bir kadındır. Samimidir... Hakan Meriçliler denilen adam ise sette tuhaf hareketler yapıyordu. Meğer 'sevgulum, sevgulum' diye oynarken rol yapmıyormuş, kendini oynuyormuş adam. Hakan Meriçliler'in bu fütursuzlukları nedeniyle çıktı kavga da zaten" diye anlattı Ali Erkazan.


Çağlar Hanım'ın daha önce tanışıklığı var mıydı Hakan'la?

- Hayır, o sette kimseyi tanımıyordu. Beni ziyarete gide gele arkadaşlıklar kuruldu. Hakan dışında kimseyle de böyle bir sorun yaşamadı. Çünkü Hakan sadece Çağlar'a değil, herkese böyle yılışıklıklar yapıyordu.


Ne zaman yaşandı bu kavga?

- 7'nci, 8'inci bölümlerde.

"KÜL TABLASI FIRLATTI BANA"

Yumruk yumruğa girdiniz mi birbirinize?

- Hayır, öğle yemeğinde bu yine gitmiş Çağlar'ın yanına oturmuş. Ben de gelince "Sen bilerek mi yapıyorsun bunları?" dedim. Bütün setin konuştuğu olaylardan haberi yokmuş gibi "Ha, hu?" diye yanıt verdi bana. "Senin hâl ve hareketlerin hoşuma gitmiyor. Kalk git masadan" dedim. "S... git ulan" diyerek kül tablası fırlattı bana. Küfürler etti, ardından sandalye attı. Millet araya girdi. Beni tuttular. Olayın ardından hemen yapımcı Hayri Aslan'ı arayıp, "Onun olduğu sette ben olmam" dedim.


"SONUNDA DAYANAMADIM, PATLADIM"

Kıskançlık krizi miydi bu?

- Ortada bir kıskançlık falan yok. Sevgilime asıldığı için tepki göstermiş değilim. Hakan Meriçliler'in fütursuz tavırlarına tepkiydi benimki. Sadece Çağlar'a değil, otelin SPA'sındaki masözlerden setteki çalışanlara kadar herkese karşı saygısız, fütursuz bir tavır içindeydi. Sonunda dayanamadım patladım.


Sonra aynı sette yer almaya nasıl devam ettiniz?

- İnsanda biraz utanma olur. Bu hiçbir şey olmamış gibi sette aynı şekilde davranmaya devam etti. 11'inci bölümde ona ceza verdiler, rol yazmadılar. "Ben bu sette olmayacağım" dedim. 14'üncü bölümde bana da ceza verileceğini öğrenince "Bunu kabul edemem" dedim. Pazartesi günü de dizi bitti zaten.

"OYUNCULUKTAN GEÇİNEN ASALAKLAR BUNLAR"

Bu kavga yüzünden mi bitti dizi?

- Hayır, reytingler ortada zaten. Kötü gidiyordu, o yüzden bitti. Dizinin bitmesinin nedeni kavga değil.


Hakan yeni evlendi, neden böyle şeyler yapsın ki?

- "Karımı yeniden kazanmam lazım" falan diyordu. Ne yaptığı belli değil adamın. Bunlar oyuncu falan değiller. Oyunculuktan geçinen asalaklar. Yaptığı çirkinlikler, olaylar anlatmakla bitmez.

Sizin sevgili olduğunuzu bilmiyor muydu?

- Bilmez olur mu, herkes biliyordu. Çağlar benim sevgilim olarak gelmiş sete zaten. Yok Çağlar'la benim aram kötüymüş, yok Çağlar'a ben kötü davranıyormuşum... Böyle söylüyor adam. Sen nereden biliyorsun kardeşim bizim ilişkimizi? Kötü davrandığımı nereden çıkarıyorsun? Velev ki kötü davranıyorum, bundan sana ne?

'Hayat Sevince Güzel' Setindeki Kavganın Nedeni Belli Oldu

Son Dakika Magazin 'Hayat Sevince Güzel' Setindeki Kavganın Nedeni Belli Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Chelsea Frank Lampard'ın görevine son verdi! İlk aday Thomas Tuchel Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı Sapık komşusunun tacizlerine dayanamayan iki çocuk annesi kadın kendisini astı Fenerbahçe, İrfan Can için Başakşehir'le görüşmek adına mektup yolladı Fransız gazetesinde dikkat çeken manşet: Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu kuruyor Güney Koreli ünlü rapçi Heon-cheol evinde ölü bulundu Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı