Sapık doktor hipnotize ederek dilini kulağına soktuğu kadın öğrencisini taciz etti - Son Dakika

Sapık doktor hipnotize ederek dilini kulağına soktuğu kadın öğrencisini taciz etti

16.11.2020 09:05
Sapık doktor hipnotize ederek dilini kulağına soktuğu kadın öğrencisini taciz etti, System.String[]

İngiltere'de bir üniversitede görevli olan doktor, bir kadın öğrenciye yaptıklarıyla akıllara durgunluk verdi. Öğrenciyi hipnotize ederek 600 yıl önce birlikte olduğunu söyleyen sapık, genç kadının parmaklarını öperek parmağını ağzına, dilini de kulağına soktu. Sapık doktorun daha önce de başka öğrencilerden çıplak fotoğraf istediği öğrenildi.

Akıllara durgunluk veren olay Leicester kentinde yaşandı. Bir üniveristede çalışan psikolog Dr. Waseem Alladin bir öğrencisine ilgi duymaya başladı.

Hipnotize edip baştan çıkarmaya çalıştı!

"600 YIL ÖNCEKİ YAŞAMDA SEVGİLİYİZ"

Kadın öğrenciyi hipnotize ederek 600 yıl önceki yaşamında sevgili olduklarını söyledi ve onu baştan çıkarmaya çalıştı.

DİLİNİ KULAĞINA SOKTU

Genç kadının parmaklarını öpmeye çalıştı, parmağın ağzına ve dilini de kulağına soktu. Sonrasında da "Daha genç ve çekici olsaydım benimle yatardın" dedi.

"SENDE YILAN GÜCÜ VAR"

Dr. Waseem Alladin adındaki psikolog, kızın yüzünü gülle okşadı, ona başka bir hayatta sevgili olduklarını söyledi ve "yılan gücü"ne sahip olduğunu iddia ederek erkeklerin kendisine karşı koyamadığını ileri sürdü.

"BANA İHTİYACIM OLANI VERMELİSİN"

Üniversitede ve çevresinde saygın bir akademisyen olarak bilinen Dr. Waseem Alladin, hipnotize edilmiş haldeyken kızın fotoğraflarını çekti. Ardından kız öğrencinin 'ona tamamen boyun eğmediğinden' şikayet ederek, hipnoz konusunda ilerlemelerine izin vermezse beş öğrencinin daha 'sırada beklemekte' olduğunu söyledi.

Genç kadın onu tekrar tekrar reddedince de "Bana ihtiyacım olanı vermelisin" diyerek onu suçlamaya devam etti.

İKİ ÖĞRENCİDEN DAHA ÇIPLAK FOTOĞRAF İSTEMİŞ

Sapık doktorun ayrıca iki öğrenciyi daha transa sokmaya çalıştığı ve ona çıplak fotoğraflarını göndermeleri için ikna etmeye çalıştığı ortaya çıktı.

Hipnotize edip baştan çıkarmaya çalıştı!

Dr. Waseem Alladin, fotoğrafların kızları 'iyileştirebilmesi' için gerekli olduğunu iddia etti. Bir pratisyen psikolog olan Alladin, suçların işlendiği sırada yasal nedenlerle ismi açıklanamayan üst düzey bir üniversitede ders veriyordu.

Sapık doktor hipnotize ederek dilini kulağına soktuğu kadın öğrencisini taciz etti
Sapık doktor hipnotize ederek dilini kulağına soktuğu kadın öğrencisini taciz etti

Son Dakika Dünya Sapık doktor hipnotize ederek dilini kulağına soktuğu kadın öğrencisini taciz etti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Meteoroloji uyardı: 36 ilde kar yağışı bekleniyor ABD Merkez Bankası faiz kararını sabit bıraktı Son Dakika: Bakan Koca'dan Bilim Kurulu sonrası kısıtlama mesajı: Kontrolsüz gevşeme dalgalanmalara yol açabilir Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Evdeki eşyaların yer değiştirdiğini fark eden kadın, çatısında yaşayan bir adam buldu