Son Dakika Haberleri: Hisarcık ÇPL'de Düzenlenen Şiir Dinletisine Yoğun İlgi

Hisarcık ÇPL'de Düzenlenen Şiir Dinletisine Yoğun İlgi

6 yıl önce

Kütahya'da Hisarcık Çok Programlı Lisesinin düzenlediği Şiirsiz Yaşamak konulu Şiir Dinletisi, büyük beğeni topladı.

Hisarcık ÇPL'de Düzenlenen Şiir Dinletisine Yoğun İlgi, System.String[]
Hisarcık Çok Programlı Lisenin düzenlediği " Şiirsiz Yaşamak" konulu Şiir Dinletisi büyük beğeni topladı.

Çok Programlı Lise öğrencilerinin Türk Dili ve Edebiyat öğretmeni Ali Sunal nezaretinde hazırlamış oldukları "Şiirsiz Yaşamak" konulu Şiir Dinletisi programına Garnizon Komutanı Ahmet Özenç, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Program Türk Dili ve Edebiyat öğretmeni Ali Sunal'ın Can Yücel'in "Şiirsiz Yaşamak" şiirini okumasıyla başladı.

Daha sonra öğrenciler, Yavuz Bülent Bakiler, Bedirhan Gökçe, Can Yücel, Nazım Hikmet, Ümit Yaşar Oğuzcan, Necip Fazıl Kısakürek, Atilla İlhan, Cemal Süreyya, Ataol Behramoğlu, İlhan Geçer, Ahmet Kutsi Tecer ve Cemal Safi'nin çeşitli şiirlerini seslendirdiler.

Bu arada öğrencilerin seslendirdiği Türk Halk ve Türk Sanat Müziği parçaları dinleyenlerden büyük alkış aldı. Şiir Dinletisinin sonunda Hisarcık Çok Programlı Lise Müdürü Mevlüt Beydilli ve Müdür Yardımcısı İsmail Baş öğrencilerle birlikte Ankara Misket havasını oynadılar. (MU-EFE) - KÜTAHYAAnkara'da Belediye Otobüsünde Taciz İddiasına Gözaltı Abdullah Gül'den Dikkat Çeken Yeni Zelanda Paylaşımı: Tüm Liderlere Örnek Olsun İstanbul İçin Ezber Bozan Anket! İmamoğlu, Yıldırım'ın 1,5 Puan Önünde