Dünyaca ünlü oyuncu Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu - Son Dakika
Turizm

Dünyaca ünlü oyuncu Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu

THY, Avustralya seferlerini tanıtmak için Hollywood'un dünyaca ünlü yıldızı Margot Robbie ile anlaştı.

05.12.2023 23:51  Güncelleme: 00:04
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

THY, Avustralya seferlerini tanıtmak için Hollywood'un dünyaca ünlü yıldızı Margot Robbie ile el sıkıştı.

MARGOT ROBBIE, THY'NİN REKLAM YÜZÜ OLDU

Türk Hava Yolları (THY), Avustralya seferlerini tanıtacağı reklam yüzüne karar verdi. THY, dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Margot Robbie ile iş birliği yapma kararı aldı.

Hollywood yıldızı Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu

THY'NİN AVUSTRALYA SEFERLERİ BAŞLIYOR

Ekonomim'de yer alan habere göre son olarak rol aldığı "Barbie" filmiyle beğeni toplayan Robbie'nin Türkiye'ye getirilip birçok yeri gezeceği belirtildi. THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, yaptığı açıklamada, "15-25 Mart 2024 tarihleri arasında da Avustralya'ya uçmaya başlıyoruz. Şimdi Avustralyalı oyuncu Margot Robbie ile görüşüyoruz. Onu uçuştan bir hafta önce getirip Göbeklitepe gibi birçok yeri gezdirmeyi planlıyoruz. Avustralya uçuşu aktarmalı olacak. Buradan 10 saat Singapur'a, oradan da 7 saat Avustralya'ya gidilecek" ifadelerini kullandı.

Hollywood yıldızı Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu
THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat

MARGOT ROBBIE KİMDİR?

Margot Elise Robbie, Avustralyalı oyuncu ve yapımcıdır. "Suicide Squad: Gerçek Kötüler" filmindeki Harley Quinn rolü ile popülerlik kazanmıştır. 1990 yılında fizyoterapist Sarie Kessler ve Doug Robbie'nin 4 çocuğunun 2.si olarak Dalby'de doğmuştur. Lachlan adlı bir abisi, Cameron ve Anya adlarında 2 küçük kardeşi vardır. Anne ve babasının ayrılmasından sonra annesiyle büyümüş, babasıyla fazla görüşmemiştir. Annesine destek olabilmek için gençlik yıllarında çok sayıda işte çalışmıştır. Bir yandan okulda drama eğitimi almış, 17 yaşında oyunculuk yapmak için Melbourne'e taşınmıştır. İlk olarak I.C.U filminde oynasa da filmin tamamlanması 2009'u buldu. Bu dönemde 2008'de başladığı ve 2011'e kadar oynadığı Neighbours dizisindeki Donna Freedman karakteriyle tanındı. Donna rolüyle iki kez Logie Ödülleri'ne aday gösterildi. 2011'de "Pan Am" dizisinde Laura Cameron karakterini canlandırmıştır. Robbie daha sonra "Para Avcısı" ve "Fokus" gibi filmlerde oynayarak sinemada da kaliteli isimlerle çalıştı.

Hollywood yıldızı Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu

BARBIE FİLMİ İLE SES GETİRDİ

2015'te BAFTA Yükselen Yıldız Ödülü'ne aday gösterildi. 2016'da gösterime giren DC filmi İntihar Timi'nde (Suicide Squad: Gerçek Kötüler) Harley Quinn karakterini canlandırdı. Yine aynı yıl çekilen "Tarzan Efsanesi" filminde Tarzan'ın aşık olduğu Jane Porter'a hayat verdi. 2017'de Goodbye Christopher Robin ve buz patencisi Tonya Harding'i canlandırdığı "Ben, Tonya" filmlerinde oynadı."Ben, Tonya"daki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu Oscar Ödülü'ne ve En İyi Kadın Oyuncu (Komedi-Müzikal) dalında Altın Küre'ye aday gösterildi. Ayrıca BAFTA adaylığı elde etti. 2018'de "Terminal" filminde 'femme fatale' bir karakter olan Annie'yi canlandırdı. 2019 yılında Quentin Tarantino'nun yönettiği "Bir Zamanlar... Hollywood'da"da Sharon Tate'i canlandırdı. 2023 yılında vizyona giren Greta Gerwig'in yönettiği "Barbie" ile çok ses getirdi. Robbie aynı zamanda aralarında "Barbie","Ben, Tonya" ve "Maid"in de bulunduğu pek çok başarılı projenin yapımcılığını üstlendi. Robbie, 2016 yılında yönetmen ve yapımcı Tom Ackerley ile evlendi.

Hollywood yıldızı Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu
Hollywood yıldızı Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu
Dünyaca ünlü oyuncu Margot Robbie, THY\'nin reklam yüzü oldu

Son Dakika Turizm Dünyaca ünlü oyuncu Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Marmaris'te Yeni Turizm Sezonu Hazırlıkları Başladı
  23:49 Marmaris'te Yeni Turizm Sezonu Hazırlıkları Başladı

  Muğla'nın turizm kenti Marmaris'te yeni sezon hazırlıkları hız kazandı. İlk turist kafilesi 10 Mart'ta gelecek. İşletmeciler tadilatları tamamlamak üzere ve oteller Nisan ayında misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Geçen sezonki kazançlar yenileme çalışmaları için kullanıldı. GETOB Başkanı, 2023 sezonunun beklentilerin üzerinde geçtiğini belirtti ve erken rezervasyon fırsatlarını vatandaşlara tavsiye etti.

 • Dünyanın en büyük yolcu gemisi Kuşadası'na geldi
  23:07 Dünyanın en büyük yolcu gemisi Kuşadası'na geldi

  Kuşadası'na dünyanın en büyük yolcu gemilerinden biri olan Sun Princess ile turistler ve mürettebat geldi. Başkan Ömer Günel, gemi kaptanı ve şirket yöneticileriyle bir araya gelerek hediyeler takdim etti.

 • Uluslararası Kars Konferansı ve Tanıtım Etkinlikleri düzenlendi
  22:01 Uluslararası Kars Konferansı ve Tanıtım Etkinlikleri düzenlendi

  Kars Valiliği himayesinde düzenlenen etkinliklerde, Kars'ın gastronomisi, turistik destinasyonları ve tarihi kimliği tanıtıldı. Etkinliklerde yemek yarışması, aşıkların atışması, halk müziği konseri ve kayak gösterisi gibi etkinlikler düzenlendi. Vatandaşlar da etkinliklere ilgi gösterdi.

 • Erciyes hafta sonu turist akınına uğradı
  16:43 Erciyes hafta sonu turist akınına uğradı

  Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden olan Erciyes, hafta sonu yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı. Pistler, kayakseverlerle doldu taştı.

 • Dünyanın en büyük yolcu gemisi Kuşadası'na geldi
  16:13 Dünyanın en büyük yolcu gemisi Kuşadası'na geldi

  İtalya bayraklı 'Princess' adlı yolcu gemisi, Kuşadası Limanı'na yanaşarak 3 bin 745 turist ve bin 675 mürettebatıyla birlikte kente geldi. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, kruvaziyer turizmi için yapılan çalışmaların meyvelerini toplamanın mutluluğunu dile getirdi.

 • Erciyes Kayak Merkezi Yerli ve Yabancı Turistlerin Akınına Uğradı
  16:04 Erciyes Kayak Merkezi Yerli ve Yabancı Turistlerin Akınına Uğradı

  Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden olan Erciyes, hafta sonu yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı. Binlerce kayak severin kayağın tadını çıkardığı Erciyes'te teleferik sırasında da uzun kuyruklar oluştu.

 • Dünyanın en büyük kruvaziyer gemilerinden biri olan Sun Princess Kuşadası'na yanaştı
  15:39 Dünyanın en büyük kruvaziyer gemilerinden biri olan Sun Princess Kuşadası'na yanaştı

  Sun Princess adlı gemi, Kuşadası Ege Port Limanı'na demirleyerek turistleri karşıladı. Turistler, halk oyunları ekibi tarafından karşılanırken, bazıları Meryem Ana Evi ve Efes Antik Kenti'ni gezdi, bazıları ise alışveriş yapmayı tercih etti. Gemiyi ziyaret eden kent protokolü, kruvaziyer şirketinin yönetim kurulu başkanı tarafından ağırlandı. Sun Princess gemisi, Türkiye'ye ilk kez gelerek 4 bin turisti taşıdı ve 2024 kruvaziyer sezonunda Kuşadası'na 4 sefer daha gerçekleştirecek.

 • Bahar çiçeklerinin açtığı köylerdeki güzel manzaralar
  15:34 Bahar çiçeklerinin açtığı köylerdeki güzel manzaralar

  Bahar çiçeklerinin açmasıyla oluşan güzel manzarayı görmek isteyen turistler, Çin'in güneyindeki Guangxi Zhuang Özerk Bölgesi'nde bulunan köylere akın ediyor. Xinhua Haber Ajansı muhabirleri Liuzhou'dan bildiriyor.

 • Sarıkamış Kayak Merkezi'nde İlkbaharın İlk Günlerinde Kayak Keyfi
  14:55 Sarıkamış Kayak Merkezi'nde İlkbaharın İlk Günlerinde Kayak Keyfi

  Sarıkamış Kayak Merkezi'nde, ilkbaharın ilk günlerinde ziyaretçiler kayak yapma imkanı buluyor. Kar kalınlığı 140 santimetre olan kayak merkezinde, gece hava sıcaklığı sıfırın altında seyrediyor. Yerli ve yabancı turistler kayak ve snowboard yaparken, aileler de çocuklarıyla kızakla eğlenceli zamanlar geçiriyor. Kayak merkezindeki otel yetkilileri, kar kalitesinin çok iyi olduğunu ve önümüzdeki günlerde de kar yağışı beklendiğini belirtiyor. Ankara'dan gelen bir turist ise Sarıkamış'ın mart ayında kayağın en güzel zamanı olduğunu söylüyor.


Advertisement