İzmir'den güzel haberler de geliyor! Hülya teyze, 17 saat kaldığı enkazdan yürüyerek çıktı - Son Dakika

İzmir'den güzel haberler de geliyor! Hülya teyze, 17 saat kaldığı enkazdan yürüyerek çıktı

31.10.2020 09:17

İzmir'de meydana gelen depremin ardından arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Son olarak Yılmaz Erbek apartmanının enkazından çıkarılan Hülya Özmet'in kurtarılma anı kameralara yansıdı.

Merkez üssü İzmir'in Seferihisar açıkları olan depremde birçok bina yıkıldı. Depremden en fazla etkilenen Bayraklı ilçesinde 9 binada arama kurtarma çalışmaları gece boyu devam etti. Sevindiren haberler art arda gelirken, depremden 17 saat sonra 16 yaşındaki İnci Okan ve köpeği fıstık Rıza Bey Apartmanının enkazından çıkarıldı.

Okan'ın kurtarıldığı dakikalarda Yılmaz Erbek Apartmanın da kurtarma çalışmaları devam ediyordu. Okan'ın kurtarıldığı sırada bir güzel haber de Hülya Özmet'ten geldi. Ekipler yerini belirlediği Özmet'i depremden 17 saat sonra yaralı olarak enkazdan çıkardı.

ENKAZDAN YÜRÜYEREK ÇIKTI

Özmeti'in kurtarılma anı kameralara yansıdı. Görüntülerde kadının enkaz altından yürüyerek çıkması dikkatlerden kaçmadı. Özmet, bölgede hazır bulunan ambulansla Ege Üniversitesi Hastanesine götürüldü.

25 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Öte yandan gelen son bilgilere göre depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 25'e yükseldi. Yaralı sayısı ise 804 olarak bildirildi. Bölgedeki arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

İzmir'den güzel haberler de geliyor! Hülya teyze, 17 saat kaldığı enkazdan yürüyerek çıktı

- Kaynak: AA

Son Dakika 3. Sayfa İzmir'den güzel haberler de geliyor! Hülya teyze, 17 saat kaldığı enkazdan yürüyerek çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu Ermenistan son çareyi mahkumlarda buldu! Tutuklular bırakılarak cepheye gönderiliyor Depreme marketin kasasında yakalanan 3 kadını kısa mesaj kurtardı 16 yaşındaki İnci depremden 17 saat sonra enkazdan yaralı olarak çıkarıldı Sığacık'ta boğulan tekerlekli sandalyeli yaşlı kadının bulunma anları kamerada Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu İzmir'deki depremde denizde meydana gelen girdap kameralara yansıdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu