18 Kasım'da Vizyonda Olacak İkinci Şans Filmi Galası Yapıldı - Son Dakika

18 Kasım'da Vizyonda Olacak İkinci Şans Filmi Galası Yapıldı

16.11.2016 09:36
18 Kasım'da Vizyonda Olacak İkinci Şans Filmi Galası Yapıldı, System.String[]

Özcan Deniz'in yönettiği ve başrolünü Nurgül Yeşilçay ile birlikte paylaştığı 'İkinci Şans' filminin galası yapıldı. 18 Kasım'da vizyonda olacak İkinci Şans, gişelere iddialı geliyor.

Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz'i "Asmalı Konak" dizisinden 12 yıl sonra bir araya getiren İkinci Şans filmi duyurulduğu andan itibaren heyecana neden olmuştu. 18 Kasım Cuma günü vizyonda olacak filmin galası Kanyon'da yapıldı.

NURGÜL'Ü SENARYO İKNA ETTİ

Özcan Deniz, altı yıl önce yönetmenliğe soyunduğu ilk filmi 'Ya Sonra'da birlikte kamera karşısına geçmek için 'Asmalı Konak'taki partneri Nurgül Yeşilçay'a teklif götürmüştü. O dönem "Özcan'la hayatım boyunca bir projede yer almam. Özcan yönetmen değil ki" sözleriyle reddeden ünlü oyuncu altı yıl sonra fikrini değiştirmiş ve İkinci Şans filminde oynamayı kabul etmişti.

Özcan Deniz Nurgül Yeşilçay'ın başrol teklifini kabul etmesi ile ilgili olarak, " Ben ikna etmedim. Senaryo ikna etti. Beğenmeseydi ben bir şey yapamazdım. Senaryoyu ve karakteri çok beğendi.Oynamak istedi. Bu da benim için büyük bir avantajdı ve çektik " dedi.

6 YILDA 5 FİLM ÇEKTİ

Özcan Deniz, 6 senede 5 film çekerek, üretkenliği ile dikkatleri üzerine çekti. Deniz'in 'Ya Sonra', 'Evim Sensin', 'Su ve Ateş', 'Sevimli Tehlikeli' filmleriyle rüştünü ispatlaması üzerine Yeşilçay da geçmişe sünger çekti.

İşte İkinci Şans filmi galasından görüntüler ve katılımcıların Instagram paylaşımları:

18 Kasım'da Vizyonda Olacak İkinci Şans Filmi Galası Yapıldı

Son Dakika Magazin 18 Kasım'da Vizyonda Olacak İkinci Şans Filmi Galası Yapıldı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Bankalarda unutulan 217 milyon lira TMSF'ye devredildi Azerbaycan, Ermenistan'a ait savaş uçağını düşürdü Son Dakika! Aliyev ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi: Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor Kılıçdaroğlu'ndan koronavirüse yakalanan İmamoğlu hakkında ilk açıklama Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'den gözdağı: Ben konuşursam Türkiye'ye adım atamaz Son Dakika! Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan İmamoğlu hastaneden 1,5 dakikalık video yayınladı: Durumum iyi 2 kamyon dolusu çöple yaşayan 81 yaşındaki Elif ninenin koronavirüs testi pozitif çıktı Yüzüne tükürdüğü yolcu, kadını hareket halindeki otobüsten aşağı attı