İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği Heyeti, Beyrut'ta - Son Dakika

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği Heyeti, Beyrut'ta

21.09.2016 17:03
İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği Heyeti, Beyrut'ta, System.String[]

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği'nden bir heyet, Beyrut Ticaret Odası yetkilileriyle bir araya geldi.

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği'nden bir heyet, Beyrut Ticaret Odası yetkilileriyle bir araya geldi.

Merkezi Ankara'da bulunan İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği'nden yönetim kurulu başkanı Zeki Poyraz'ın eşlik ettiği ve sektördeki bir takım firmaların temsilcilerinin de bulunduğu heyet, Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta Beyrut Ticaret Odası yetkilileri ve Lübnanlı firmaların temsilcileriyle görüştü.

Beyrut Ticaret Odası yönetim kurulu üyesi Naci Mozannar görüşmede yaptığı konuşmada ticaret odasını ve sektördeki Lübnanlı firmaları heyete tanıttı. Mozannar ikili ilişkilerin geliştirilmesi ve ticaretin önündeki engellerin kaldırılması gerektiğini vurguladı.

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği yönetim kurulu başkanı Zeki Poyraz ise AA muhabirine yaptığı açıklamada iklimlendirme sektörünün soğutma, havalandırma, derin dondurucu ve tesisat pompa vanaları gibi ürünleri kapsadığını belirterek Beyrut'a 10'dan fazla firmayla geldiklerini ve Lübnanlı firmalarla verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini söyledi.

Görüşmede Türkiye'nin Beyrut Ticaret Müşaviri Emine Lekesiz ve Ekonomi Bakanlığı'ndan Dış Ticaret Uzmanı Beyza Şekerci de hazır bulundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği Heyeti, Beyrut'ta - Son Dakika


Son Dakika

Başakşehirli Webo'ya ırkçılık yapan Rumen hakem Coltescu'ya 1,5 ay sonra görev verildi İsmi ve senaristi değişen Babam Çok Değişti dizisi final yapma kararı aldı BAE'nin ABD ile yaptığı F-35 savaş uçağı anlaşmasının bedeli 23 milyar dolar Burak Yılmaz'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Mesut Özil'e olay gönderme İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Neslihan Atagül'ün son hali hayranlarını üzdü Babasının 2 tır şoförüyle tartıştığını gören çocuk, torpidodan aldığı silahla dehşet saçtı: 1 ölü, 1 yaralı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü