Son Dakika Haberleri: İksv'nin Festivallerine İki Yeni Direktör

İksv'nin Festivallerine İki Yeni Direktör

2 yıl önce

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Müzik Festivali ve İstanbul Caz Festivali'nin yeni direktörleri atandı.

İksv'nin Festivallerine İki Yeni Direktör, System.String[]

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Müzik Festivali ve İstanbul Caz Festivali'nin yeni direktörleri atandı.


İstanbul Müzik Festivali Direktör Yardımcısı olarak 2008'den bu yana görev yapan Efruz Çakırkaya, 1 Ağustos'tan itibaren İstanbul Müzik Festivali Direktörü görevini üstlenecek.


Görevini Çakırkaya'ya devreden Yeşim Gürer Oymak da İKSV Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürecek ve aynı zamanda festivale Artistik Danışman olarak destek vermeye devam edecek.


İstanbul Caz Festivali Direktör Yardımcısı görevini 2011'den beri sürdüren Harun İzer ise İstanbul Caz Festivali Direktörü görevini devraldı.


Harun İzer'e görevi devreden Pelin Opcin de Şubat ayında, Londra Caz Festivali'ni düzenleyen Serious'ın Programlama Direktörü olarak göreve başlamıştı.

Haber Yayın Tarihi: 30.07.2018 08:05 Kaynak: AASuriye'de ateşkes anlaşmasına Esed yönetiminden ilk yorum: ABD ile Türkiye'nin anlaşması muğlak
ABD ile Türkiye'nin mutabakatı üzerine Rusya'dan ilk tepki: Suriye'nin ve Türkiye'nin güvenliğini garanti edecek şartlar oluşturulmalı Türkiye ile ABD anlaşması sonrası David Rothschild'ten dikkat çeken mesaj: Erdoğan, Trump'ı yıktı