Kilis'te İletişimde Farkındalık Semineri Verildi - Son Dakika

Kilis'te İletişimde Farkındalık Semineri Verildi

24.12.2013 11:24
Kilis'te İletişimde Farkındalık Semineri Verildi, System.String[]

Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Doğramacıoğlu, Kilis Kredi ve Yurtlar Müdürlüğüne bağlı Kız Öğrenci Yurdunda İletişimde Farkındalık semineri verdi.

7 Aralık Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Doğramacıoğlu tarafından Kilis Kredi ve Yurtlar Müdürlüğü'ne bağlı 750 kişilik Kız Öğrenci Yurdu'nda 'İletişimde Farkındalık' semineri verildi.

Yurda ait konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

İnsanlarla etkili iletişim, diksiyon, beden dili, iletişim ve farkındalık gibi konularda slayt eşliğinde yapılan etkinlikte öğrencilere yararlı olacak iletişim teknikleri anlatıldı.

İletişimde duvar örmek yerine köprüler kurmak gerektiğini belirten Doğramacıoğlu, "İletişimde çatışmadan çok birlikte yaşama kültürü oluşturmamız gerekir. İnsanları kendi konumunda kabul etmemiz ve değer vererek hoşgörülü bir yaklaşım sergilemek en başat anahtardır" dedi.

Yapılan etkinlikte, insanları tanıma teknikleri, insanın anatomik yapısıyla karakteri arasındaki ilişkiler, yazı ve imzadan hareketle insan tanıma teknikleri hakkında bilgiler verildi. Ayrıca Batı'da gelişen 'Grafoloji' hakkında açıklamalar yapıldı.

Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Doğramacıoğlu, bütün bu teknikleri kullanarak insan tanıma ve iletişim konularında öğrencileri bilgilendirdi. - KİLİS

Kilis'te İletişimde Farkındalık Semineri Verildi
Kilis'te İletişimde Farkındalık Semineri Verildi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kilis'te İletişimde Farkındalık Semineri Verildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü yenen F.Bahçeli Enner Valencia, Türkiye'ye dönüyor Paris yanıyor! Binlerce kişi sokaklara döküldü, Fransız polisi göstericilere sert müdahalede bulunuyor Roma kulübünün tesislerinde 15 adet bomba bulundu Son Dakika! AK Parti Sözcüsü Çelik: Türk ordusu için "satılmış" ifadesini kullanan CHP'li Başarır'ı kınıyoruz Rus senatör Kosaçev: Muhsin Fahrizade suikasti Orta Doğu'da büyük bir savaşın 'kıvılcımı' olabilir Sokağa çıkma kısıtlaması başladıktan sonra onlarca evsiz, sokakta yatarken görüntülendi Dükkanına gelip haraç isteyen adamı ruhsatsız tabancasıyla vurdu Türkiye'nin en kalitesiz havası Düzce'de ölçüldü! Kirlilikten dolayı yürüyüş yapmak bile zararlı