Into the Wild Filmi - Son Dakika

Into the Wild Filmi

09.07.2011 18:51
Into the Wild Filmi, System.String[]

Into the Wild filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Into the Wild filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Sean Penn’in yönettiği ve Emile Hirsch, Vince Vaughn, Catherine Keener ile Kristen Stewart’ın oynadığı 'Into The Wild', Jon Krakauer’in 1996 yılında yayınlanan ve Christopher McCandless’in yaşamının anlattığı aynı adlı kitabından uyarlanan bir film.

1992 yılında okulunun en iyi öğrencilerinden biri olarak mezun olan sporcu Christopher McCandless, tüm varlığını ve yaşadığı ayrıcalıklı hayatı bırakarak Alaska’nın vahşi doğasına doğru otostopla bir yolculuğa çıkar. Yol boyunca hayatını şekillendiren bir dizi karakterle tanışan Christopher, cesur bir maceracı mıdır, yoksa toy bir idealist mi?

Yönetmen: Sean Penn

Senaryo: Jon Krakauer, Sean Penn

Oyuncular: Brian H. Dierker, Jena Malone, William Hurt, Marcia Gay Harden, Emile Hirsch

Filmin Türü: Macera, Biyografi,

Orijinal Adı: Into the Wild

Yapımcı Firma: Paramount Vantage

Yapım Yılı: 2007

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce, Danca

Filmin Süresi: 148 dk.

Into the Wild Filmi

Son Dakika Güncel Into the Wild Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe İHA üretim merkezini görüntülerken gözaltına alınan 2 Rus vatandaşının televizyoncu olduğu ortaya çıktı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf?