İphone X Youtube Hdr Video Desteğine Kavuştu - Son Dakika

İphone X Youtube Hdr Video Desteğine Kavuştu

13.05.2018 03:25
İphone X Youtube Hdr Video Desteğine Kavuştu, System.String[]

iPhone X, YouTube'un Yüksek Kalite Video Akışına Kavuşan En Son Amiral Gemisi Oldu.

iPhone X, YouTube'un Yüksek Kalite Video Akışına Kavuşan En Son Amiral Gemisi Oldu.

YouTube'un yüksek dinamik aralıklı (HDR) videosu artık bir süredir seçkin Android telefonlarda mevcut. Galaxy S8, Pixel, LG V30 ve Xperia XZ Premium da dahil.

Şimdi Apple Kullanıcıları da bu güzellikten faydalanabilir. iPhone X cihazlarında HDR video içerikleri kontrol edilebilir.

İlk olarak Macrumors tarafından tespit edilen ve CNET tarafından bildirilen bu özellik, en son Apple amiral gemisi el cihazında gelişmiş kontrast, renk ve parlaklığa sahip videolar görmenizi sağlıyor. Netflix HDR desteğini geçtiğimiz eylül ayında iPhone 8, iPhone X ve iPad Pro cihazlarına eklemişti.

iPhone X YouTube HDR Video Desteği Nasıl Kullanılır?

Yapmanız gereken sadece YouTube üzerinde HDR video içeriği bulup üzerine tıklamak. Videonun üzerindeki üç noktaya tıkladığınızda Kalite seçenekleri arasında 1080p60 HDR'yi artık seçebilirsiniz.

MacRumors ayrıca en yeni iPad Pro modellerinde HDR desteğinin henüz olmadığını da söylüyor.

CNET, Macrumors

https://www.teknotalk.com/iphone-x-youtube-hdr-video-destegine-kavustu-63711/

İphone X Youtube Hdr Video Desteğine Kavuştu

Kaynak: Teknotalk.com

Son Dakika Ekonomi İphone X Youtube Hdr Video Desteğine Kavuştu - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Bu kare "Her şeyin fazlası zarar" sözünün hayattaki karşılığı! Alkolü fazla kaçıranların düştüğü haller güldürdü Platonik aşık olduğu Şeyma öğretmen ile kardeşini öldüren katil, 2 kez müebbet hapse çarptırıldı "Süt banyosu" görüntülerine ilişkin yargılanan iki sanığın 15'er yıla kadar hapsi istendi Beşiktaş'ta başörtülü öğretmeni darbeden saldırgana 2 bin TL para cezası kesildi Uydudan çekilen fotoğraflardan Afrika fillerini saydılar Cani adam, 17 yaşındaki sevgilisini öldürüp başını annesinin bahçesine attı Denize atlayan vatandaşın geride bıraktığı mektup yürek dağladı: Çocuklara sahip çıkın Döner fabrikasındaki skandala Bakanlık el atınca videoda kahkahalar atan şahsın suratı asıldı