İş yerinde kendini asan genci arkadaşları bulup ipten indirdi - Son Dakika

İş yerinde kendini asan genci arkadaşları bulup ipten indirdi

25.02.2021 17:46

İzmit'te bir dekorasyon firmasında çalışan 29 yaşındaki genç, iş yerinde kendini iple tavana astı. Mesai arkadaşları tarafından fark edilip indirilen genç, tedaviye alındı.

İzmit'te Mehmet Ali Paşa Mahallesi Erkan Sokak'taki bir dekorasyon firmasında saat 16.30 sıralarında meydana gelen olayda, ailevi sorunları olduğu öğrenilen Muhammet C, iş yerinde kendini iple tavana astı.

İPTEN KURTARDILAR

Mesai arkadaşları tarafından bulunan Muhammet C, ipten kurtarılıp indirildi. İhbar üzerine gelen sağlık ekibinin ilk müdahalesini yaptığı Muhammet C, Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Muhammet C'nin durumunun ağır olduğu belirtildi.

İş yerinde kendini asan genci arkadaşları bulup ipten indirdi
İş yerinde kendini asan genci arkadaşları bulup ipten indirdi
İş yerinde kendini asan genci arkadaşları bulup ipten indirdi

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa İş yerinde kendini asan genci arkadaşları bulup ipten indirdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Deniz Çoban, Cenk Tosun'un pozisyonuyla ilgili tartışmalara son noktayı koydu: VAR'ın devreye girmemesi doğru Deniz Çoban, Cenk Tosun'un pozisyonuyla ilgili tartışmalara son noktayı koydu: VAR'ın devreye girmemesi doğru Futbolcu Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, sosyal medyada isyan etti: 2500 TL aidat ödediğimiz o güvenlikli site yönetimi istifa edin Futbolcu Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, sosyal medyada isyan etti: 2500 TL aidat ödediğimiz o güvenlikli site yönetimi istifa edin Seçmen en çok hangi partilere mesafeli? Son ankette İYİ Parti büyük sürpriz yaptı Seçmen en çok hangi partilere mesafeli? Son ankette İYİ Parti büyük sürpriz yaptı İsrail Yayın Kuruluşu: İran'daki nükleer tesis patlamasının arkasında Mossad var İsrail Yayın Kuruluşu: İran'daki nükleer tesis patlamasının arkasında Mossad var İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı

Son Dakika Haberleri

03:48