İscehisar Kur'an Kursu Öğrencilerine Piknik - Son Dakika

İscehisar Kur'an Kursu Öğrencilerine Piknik

04.08.2015 18:11
İscehisar Kur'an Kursu Öğrencilerine Piknik, System.String[]

Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde, Kur'an Kursu öğrencilerine yönelik piknik etkinliği düzenlendi.

Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde, Kur'an Kursu öğrencilerine yönelik piknik etkinliği düzenlendi.

Selçuklu Camisi İmam Hatibi Süleyman Dönmez, Yaz Kur'an Kurslarına devam eden öğrencilerine yönelik, Yukarıöz mesire alanında piknik düzenledi.

İlçe Müftüsü Talha Demirkaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kur'an Kursu öğrencileri ile birlikte piknik yapmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İscehisar Kur'an Kursu Öğrencilerine Piknik - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok 22 ayrı adrese kumar baskını yapıldı! Uyuyor numarası yapan vatandaş ise cezadan kaçamadı 22 ayrı adrese kumar baskını yapıldı! Uyuyor numarası yapan vatandaş ise cezadan kaçamadı "İmamoğlu'nu ben şikayet ettim" diyen Tokatspor Kulübü Başkanı'nı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Dairesi Başkanlığı yalanladı Türk futbolcular Fransız basınının gündeminde: Her şeyi beraber yapıyorlar, yemeklerde biber dolması ve yaprak sarması yiyorlar Türk futbolcular Fransız basınının gündeminde: Her şeyi beraber yapıyorlar, yemeklerde biber dolması ve yaprak sarması yiyorlar Bakan Soylu'dan ''Tam kapanma uzayacak mı? '' sorusuna cevap geldi: Böyle bir değerlendirme yok Bakan Soylu'dan ''Tam kapanma uzayacak mı? '' sorusuna cevap geldi: Böyle bir değerlendirme yok Mezarlıkta kazı kavgası: 20 işçi birbirine girdi Mezarlıkta kazı kavgası: 20 işçi birbirine girdi Pınar Altuğ'dan takipçisine jet 'Yemek' yanıtı: O yemeği bulamayanlar Instagram'a da giremiyordur Pınar Altuğ'dan takipçisine jet 'Yemek' yanıtı: O yemeği bulamayanlar Instagram'a da giremiyordur Son 6 ayın en yüksek seviyesi! Altının gram fiyatı 485 liradan işlem görüyor Son 6 ayın en yüksek seviyesi! Altının gram fiyatı 485 liradan işlem görüyor
Advertisement