Barcelona'dan sonra Real Madrid'in de Mustafa Kapı ile ilgilendiği iddia edildi - Son Dakika

Barcelona'dan sonra Real Madrid'in de Mustafa Kapı ile ilgilendiği iddia edildi

2 ay önce

Galatasaray'ın kadro dışı bıraktığı Mustafa Kapı için, Barcelona'dan sonra Real Madrid de devreye girdi. Scoutların olumlu rapor verdiği Mustafa Kapı için Real Madrid harekete geçti.

Galatasaray Kulübü, "Son 3 yılı yatılı olmak üzere 2014 yılından bu yana Galatasaray Futbol Akademisi bünyesinde, yetişmesi için emek ve değer verilen Mustafa Kapı, sözleşme uzatılması için kendisine sunulan tüm yapıcı önerileri red ettiğinden, kadro dışı bırakılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." açıklamasıyla 17 yaşındaki Mustafa Kapı'yı kadro dışı bıraktığını açıklamıştı.

Bu açıklamanın ardından adı çeşitli kulüplerle anılan genç orta saha oyuncusu şimdi de İspanya'dan gelen bir haber ile gündeme geldi.

BARCELONA'DAN SONRA REAL MADRİD

İspanyol spor sitesi Diariomadridista'nın haberine göre genç yetenek için Real Madrid devreye girdi. Real Madrid'de Juni Calafat liderliğindeki scout departmanı Mustafa Kapıyı gözüne kestirdi.

Ayrıca, sezon sonunda sözleşmesi sona ereceği ve takımıyla olan kontratını uzatmayacağı için başka takımlarla müzakere etme konusunda özgür olan Kapı'yla, Real Madrid ve Barcelona dahil olmak üzere bir çok üst düzey kulübün görüşme halinde olduğu ileri sürüldü.

Barcelona'dan sonra Real Madrid'in de Mustafa Kapı ile ilgilendiği iddia edildi
Kaynak: Hürriyet


YORUMLAR


Son Dakika

Son dakika: 5 ilimize bağlı 9 köy, koronavirüs salgını sebebiyle karantina altına alındı
Sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün ilginç telaffuzu sonrası Netflix Türkiye adını değiştirdi Dünya Sağlık Örgütü: Koronavirüs hava yoluyla bulaşmıyor