Isparta'da Yeni Otogar İçin İhale - Son Dakika

Isparta'da Yeni Otogar İçin İhale

24.03.2016 16:51
Isparta'da Yeni Otogar İçin İhale

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, yeni otogar ihalesini nisan ayında yapacaklarını bildirdi.

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, yeni otogar ihalesini nisan ayında yapacaklarını bildirdi.

Belediye Başkanı Günaydın, yeni otogar projesinin teknik ekibi ile bir araya gelerek, proje hakkında bilgi aldı. Günaydın, burada yaptığı konuşmada belediyenin, bir yıldan bu yana büyük uğraş verdiği Çünür Mahallesine yapılacak olan projede sona gelindiğini söyledi.

Günaydın, 200 dönümlük alanda yapılacak olan ve içerisinde bin 350 araçlık otopark, gül bahçeleri ve alışveriş merkezlerinin yer alacağı otogarın arsa alım işlemleri tamamlandığını belirterek, Isparta için gerekli ve gelecekte de uzun süre hizmet verecek olan bir projeyi ürettiklerini vurguladı.

"Önümüzdeki ay otogar ihalesini yapacağız" diye konuşan Günaydın, simgesel, fonksiyonlu ve dayanıklı yeni otogarın Isparta halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.

YORUMLAR
500
Isparta'da öğrenciler Süleyman Demirel'in anıt mezarını ziyaret etti Isparta'da öğrenciler Süleyman Demirel'in anıt mezarını ziyaret etti Isparta Ticaret Borsası Isparta Ticaret Borsası Vali Seymenoğlu, Isparta'ya güllerle veda etti Vali Seymenoğlu, Isparta'ya güllerle veda etti
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Isparta'da Yeni Otogar İçin İhale - Son Dakika


Advertisement