İşte Türkiye'yi özetleyen en güzel kare! Fırtınalı günün en güzel olayı 15 Temmuz Köprüsü'nde yaşandı - Son Dakika

İşte Türkiye'yi özetleyen en güzel kare! Fırtınalı günün en güzel olayı 15 Temmuz Köprüsü'nde yaşandı

29.11.2021 16:51

İstanbul'da şiddetli fırtına sebebiyle hayat felç oldu. Meslekleri gereği dışarıda olması gereken motokuryeler de zor anlar yaşıyor. 15 Temmuz Köprüsü'nde bir servisin, rüzgarda ilerlemekte zorlanan motokuryeye kalkan olduğu görüntüler, "Helal olsun" dedirtti.

İstanbul'da rüzgar, saatler ilerledikçe etkisini artırdı ve günlük hayatı aksatma noktasına geldi. İş yerlerinden çıkamayan vatandaşların tedirgin bekleyişi sürerken, mesleği gereği dışarıda olması gereken kuryeler ise zor anlar yaşadı.

SERVİS ŞOFÖRÜNDEN ALKIŞLANAN HAREKET

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde çekilen görüntüler ise sosyal medyada gündem oldu. Servis şoförünün rüzgarda ilerlemekte zorlanan bir motokuryeye kalkan olup, yardım ettiği anlar dikkat çekti.

İETT ŞOFÖRLERİ SİPER OLDU

Diğer yandan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde iki otobüs şoförü 4 motosikletliye siper oldu. Köprü üzerinden geçişte zorlanan motosiklet sürücüleri şiddetli yağmur ve rüzgardan etkilenmeden karşı yakaya geçebildi. O anlar arkalarından gelen bir sürücü tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

'Helal olsun' dedirten anlar! Şiddetli fırtınada metrobüsler motosikletli kuryelere siper oldu

İMAMOĞLU DA PAYLAŞTI

İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da bu görüntülere kayıtsız kalamadı ve sayfasında paylaştı. İmamoğlu paylaşımında, "Köprüde motokuryelerin rüzgardan etkilenmemesi için yardımcı olan İETT şoförlerimize de ayrıca teşekkürler" ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Yaşam İşte Türkiye'yi özetleyen en güzel kare! Fırtınalı günün en güzel olayı 15 Temmuz Köprüsü'nde yaşandı - Son Dakika


Advertisement