26 saat sonra enkaz altından çıkarılan Helim Sarı, hayatını kaybetti - Son Dakika

26 saat sonra enkaz altından çıkarılan Helim Sarı, hayatını kaybetti

03.11.2020 17:37

İzmir'deki depremden 26 saat sonra enkaz altından çıkarılan 62 yaşındaki Helim Sarı kaldırıldığı Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesindeki yaşam savaşını kaybetti.

Merkez üssü Ege Denizi'nin Seferihisar açıkları olan 6,6 büyüklüğündeki depremyıkılan Yılmaz Erbek Apartmanı enkazından 26 saat sonra yaralı olarak çıkarılan 62 yaşındaki Helim Sarı, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

DEPREME MARKETTE YAKALANMIŞTI

Depremin meydana geldiği 30 Ekim'de, alışveriş için ilk 3 katı çöküp yan yatan 11 katlı Yılmaz Erbek Apartmanı'nın zemin katındaki markete giden Helim Sarı, enkaz altında kalmıştı. Sarı, yaklaşık 26 saat sonra enkaz altından çıkarılmış, o anların görüntüleri paylaşılmıştı. Sarı, arama kurtarma görevlisinin kendisini almadan gitmeyeceğini söylemesi üzerine "İnşallah" karşılığını vermişti.

26 saat sonra enkaz altından çıkarılan Helim Sarı, hayatını kaybetti
26 saat sonra enkaz altından çıkarılan Helim Sarı, hayatını kaybetti

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 26 saat sonra enkaz altından çıkarılan Helim Sarı, hayatını kaybetti - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi