İzmir'de SDP Binasında Arama: 4 Gözaltı - Son Dakika

İzmir'de SDP Binasında Arama: 4 Gözaltı

24.06.2015 10:03

Polis, Sosyalist Demokrasi Partisi il başkanlığında yaptığı aramada 3 tabanca, 8 molotof kokteyli, döner bıçakları ve çok sayıda bıçak ile bazı dokümanlar ele geçirdi.

İzmir Emniyet Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, gece yarısı, Alsancak semtindeki SDP İl Başkanlığında mahkeme kararı ile arama yaptı. Eğitimli köpek yardımıyla gerçekleştirilen aramada, 3 tabanca, 8 molotofkokteyli, molotofkokteyli yapımında gerekli malzemeler, döner bıçakları ve çok sayıda bıçak ile bazı dokümanlar ele geçirdi.

4 KİŞİ GÖZALTINA ALINARAK TERÖRLE MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÖTÜRÜLDÜ

Öte yandan ikisi parti yöneticisi dört kişi gözaltına alınarak Çankaya'da bulunan Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne götürüldü. Polis, bazı evrak ve belgelere el koyarken olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

İzmir'de SDP Binasında Arama: 4 Gözaltı
İzmir'de SDP Binasında Arama: 4 Gözaltı
İzmir'de SDP Binasında Arama: 4 Gözaltı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İzmir'de SDP Binasında Arama: 4 Gözaltı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Saldırıyı gerçekleştiren teröristler, paramotorla Münbiç'ten Amanoslar'a gelmiş Son Dakika: Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, 73 yaşında hayatını kaybetti Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapık, gözaltına alındı Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi