Son Dakika Haberleri: İzmir'deki Yangın Havadan Görüntülendi

İzmir'deki Yangın Havadan Görüntülendi

3 gün önce

İzmir’in Buca ilçesindeki ormanlık alanda başlayan ve 25 hektarlık alanda etkili olan yangının zararı havadan da görüntülendi.

İzmir'deki Yangın Havadan Görüntülendi, System.String[]
İzmir'in Buca ilçesindeki ormanlık alanda başlayan ve 25 hektarlık alanda etkili olan yangının zararı havadan da görüntülendi.

Buca ilçesinde ormanlık alandaki yangın öğleden sonra çıktı. 25 hektarlık alandaki yangın ekiplerin yoğun müdahalesiyle kontrol altına alındı. 7 helikopter, 2 uçak, 30'a yakın arazöz ve yaklaşık 200 kişilik orman işçisinin müdahale ettiği yangın, havadan da görüntülendi.

Ortaya çıkan görüntüler ise yangının acı boyutunu gözler önüne serdi. Bazı bölgelerde ise dumanların yükseldiği, bir çiftlikteki ahırın bir bölümünün yandığı, ekiplerin yer yer ekiplerin çalışmalarını sürdürdüğü görüldü. - İZMİR

YORUMLAR


Bodrum'da Gece Yarısı Korkutan Yangın! Mahalleli Kovalarla Su Taşıdı İzmir'de, Kontrolden Çıkan Otomobil Baba ile Kızını Hayattan Kopardı

İzmir'de Garip Kaza! Sürüklenen Otomobil Eve Girdi Karadeniz'de Teröristlere Yapılan Operasyonlarda 22 Kişilik Gruptan Geriye 4 PKK'lı Kaldı!