John Wick: Chapter 4 Filmi - Son Dakika

John Wick: Chapter 4 Filmi

04.12.2019 15:58
John Wick: Chapter 4 Filmi, System.String[]

John Wick: Chapter 4 filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. John Wick: Chapter 4 filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

John Wick filminin dördüncü devam halkası olan filmde köpeğinin öldürülmesi üzerine yeniden yeraltı dünyasına karışan eski bir suikastçının maceraları anlatılıyor. John Wick karakterine hayat veren Keanu Reeves, dördüncü devam halkası için bir kez daha kamera karşısına geçiyor.

Yönetmen: Derek Kolstad

Senaryo: Derek Kolstad

Oyuncular: Keanu Reeves

Filmin Türü: Aksiyon

Orijinal Adı: John Wick: Chapter 4

Yapımcı Firma: Chantier Films

Yapım Yılı: 2021

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Dağıtıcı Firma: Chantier Films

Vizyon Tarihi: 21.05.2021

John Wick: Chapter 4 Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

John Wick: Chapter 4 Filmi

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema John Wick: Chapter 4 Filmi - Son Dakika


Son Dakika

Son dakika! Selçuk Özdağ'a yönelik saldırının görüntüleri ortaya çıktı Son Dakika! Sağlık çalışanlarına getirilen, izin ve emeklilik gibi işlemlerdeki kısıtlamalar kaldırıldı Cemre Kemer'in çocuğunun cinsiyeti belli oldu Oktay Kaynarca, İbo Show'a katılanları eleştiren Güvenç Dağüstün'e öfke kustu Milan Yusuf Yazıcı'nın peşine düştü! Sezon sonu resmi teklif yapacaklar Polisin kurtardığı Kiraz böyle kandırılmış: Önce fuhuştan para kazan, sonra evleniriz Pirzola yediği görüntüyle büyük tepki çeken Nusret özüne geri döndü AK Parti MKYK'da 6-8 Ekim olaylarıyla ilgili teklif Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kızdırdı