John Wick: Chapter 4 Filmi - Son Dakika

John Wick: Chapter 4 Filmi

04.12.2019 15:58
John Wick: Chapter 4 Filmi, System.String[]

John Wick: Chapter 4 filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. John Wick: Chapter 4 filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

John Wick filminin dördüncü devam halkası olan filmde köpeğinin öldürülmesi üzerine yeniden yeraltı dünyasına karışan eski bir suikastçının maceraları anlatılıyor. John Wick karakterine hayat veren Keanu Reeves, dördüncü devam halkası için bir kez daha kamera karşısına geçiyor.

Yönetmen: Derek Kolstad

Senaryo: Derek Kolstad

Oyuncular: Keanu Reeves

Filmin Türü: Aksiyon

Orijinal Adı: John Wick: Chapter 4

Yapımcı Firma: Chantier Films

Yapım Yılı: 2021

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Dağıtıcı Firma: Chantier Films

Vizyon Tarihi: 21.05.2021

John Wick: Chapter 4 Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

John Wick: Chapter 4 Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema John Wick: Chapter 4 Filmi - Son Dakika


Son Dakika

Ermenistan'ın cephedeki perişan halini Genelkurmay Başkanı itiraf etti: Savaşın 3. gününden itibaren cephane sıkıntısı yaşamaya başladık Son Dakika: Türkiye Futbol Federasyonu ile yayıncı kuruluş arasında anlaşma sağlandı İşçilere yardım etmek için çıktığı çatı sonu oldu! Ayağı kayan 3 çocuk babası feci şekilde can verdi Ayrılma isteğini kaldıramayan adam, 6 çocuğunun annesini öldürdü Son Dakika! Bakan Pakdemirli: Hiç yağış olmasa bile İstanbul'un 3, Ankara'nın 5 aylık suyu var Engelli doğacak çocuğunu aldıran anne, depresyona girerek trenin önüne atladı Bir Başkadır dizisinde Sinan'ın mastürbasyon yaptığı sahne gündem oldu Dağlık Karabağ yenilgisini hazmedemeyen Ermeniler meclisi basmıştı! O geceye ait yeni görüntüler ortaya çıktı