Jolly Joker'de aşk şarkıları başrolde ! - Son Dakika

Jolly Joker'de aşk şarkıları başrolde !

04.02.2020 08:36
Jolly Joker'de aşk şarkıları başrolde !

Jolly Joker, Sevgililer Günü'nü dört güne yayarak, sevgiyi sadece tek bir güne sığdırmıyor. 12, 13, 14 ve 15 Şubat'ta ünlü sanatçıların "Sevgililer Günü Programı" ile sahne alacağı Jolly Joker'de aşk şarkıları başrolde olacak.

Sevgililer Günü heyecanına 12 Şubat'ta başlanacak olan Vadistanbul'da Haluk Levent & Melek Mosso, 13 Şubat'ta Hakan Altun, 14 Şubat'ta Gülsen ve 15 Şubat'ta Levent Yüksel sahne alacak. Müzik coşkusunu Anadolu yakasında yaşamak isteyenler içinse Jolly Joker Kartal'da 13 Şubat'ta Merve Özbey, 14 Şubat'ta Ceylan Ertem ve 15 Şubat'ta Haluk Levent sevenleri için aşk şarkıları söyleyecek.

Ankaralılar için hazırlanan Sevgililer Günü programında 13 Şubat'ta Mazhar Alanson, 14 Şubat'ta Buray ve 15 Şubat'ta Berkay sevilen şarkılarını seslendirecek. 14 Şubat'ta Jolly Joker Bursa'da sahne alacak olan Merve Özbey, romantik çiftlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Adana'nın gözbebeği Jolly Joker'de Sevgililer Günü kutlamaları yine çok coşkulu geçecek. 13 Şubat'ta Buray, 14 Şubat'ta Ümit Besen & Pamela, 15 Şubat'ta Mazhar Alanson dinleyicileri ile aşkı kutlarken 14 Şubat'ta Koray Avcı, 15 Şubat'ta Tan Taşçı Jolly Joker Mersin'de Sevgililer Günü programıyla sahne alacak.

Tüm Jolly Joker konser biletleri, Biletix ve Jolly Joker gişesinden satın alınabiliyor.

YORUMLAR
500
İki kolu ve bir bacağı olmayan adam yaptıklarıyla hayrete düşürüyor İki kolu ve bir bacağı olmayan adam yaptıklarıyla hayrete düşürüyor AK Parti İstanbul'da saha çalışmalarını artırdı AK Parti İstanbul'da saha çalışmalarını artırdı Alevi Vakıfları Federasyonu Başkanı Doğan: 'Alevi Kurumlarını Sindirmeye, Korkutmaya Yönelik Saldırıları Kınıyoruz' Alevi Vakıfları Federasyonu Başkanı Doğan: 'Alevi Kurumlarını Sindirmeye, Korkutmaya Yönelik Saldırıları Kınıyoruz'
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Jolly Joker'de aşk şarkıları başrolde ! - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement