Kaçak Çalışan Kadınlara Sınır Dışı - Son Dakika

Kaçak Çalışan Kadınlara Sınır Dışı

09.01.2012 09:59
Kaçak Çalışan Kadınlara Sınır Dışı

İzmir'de, dansçı olarak gece kulübünde çalışan yabancı uyruklu 5 kadın yakalandı.

İzmir'de, dansçı olarak gece kulübünde çalışan aralarında öğretmen, doktor ve öğrencilerinde bulunduğu yabancı uyruklu 5 kadın yakalandı. Oturma ve çalışma izni bulunmayan kadınlar sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü'ne gönderildi.

İzmir Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, gece eğlence mekanlarında kontrol yaparken, Basmane'deki bir gece kulübünde oturma ve çalışma izinlerinin bulunmadığı belirlenen Rusya ve Beyaz Rusya uyruklu 5 kadını yakaladı. Yabancı uyruklu 5 kadın Bozyaka'daki Ahlak Büro Amirliği'ne götürüldü. Kadınlardan A.Z. (20) ve A.A.'nın öğrenci, U.K.'nin (30) öğretmen, S.L.'nin doktor olduğu ifadelerinde memleketlerinde iş bulamadıkları için Türkiye'ye geldiklerini söyledikleri öğrenildi. Beş

kadın emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü'ne gönderildi. - İZMİR

İzmirli müzisyenler cinayete kurban giden Onur Şener için sokağa çıktı! İzmirli müzisyenler cinayete kurban giden Onur Şener için sokağa çıktı! İzmir'in Düşman İşgalinden Günyüzüne Çıkmamış Eserler Sergilendi. Başkan Tugay: Ne Kadar Büyük Acılardan Sonra Bu Ülkenin Kurulduğunu Anlıyorsunuz İzmir'in Düşman İşgalinden Günyüzüne Çıkmamış Eserler Sergilendi. Başkan Tugay: Ne Kadar Büyük Acılardan Sonra Bu Ülkenin Kurulduğunu Anlıyorsunuz AKP İzmir İl Başkanı ve Beraberindekiler, İzmir Büyükşehir'e Ait Tesise Zorla Girip Basın Açıklaması Yapmak İstedi. AKP İzmir İl Başkanı ve Beraberindekiler, İzmir Büyükşehir'e Ait Tesise Zorla Girip Basın Açıklaması Yapmak İstedi.
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kaçak Çalışan Kadınlara Sınır Dışı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement