Üsküdar ve Kadıköy'de herkesi korkutan siren, yanlışlıkla çalınmış - Son Dakika

Üsküdar ve Kadıköy'de herkesi korkutan siren, yanlışlıkla çalınmış

09.11.2020 01:08

İstanbul'un Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinden yaklaşık 2 dakika boyunca siren sesi duyuldu. Kadıköy Belediyesi'nden duruma dair yapılan açıklamada siren sisteminin yanlışlıkla çalındığı belirtildi.

İstanbul'un Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinin çeşitli noktalarında saat 23.41 itibarıylayaklaşık 2 dakika süren bir siren sesi duyuldu. Söz konusu durumu sosyal medya üzerinden paylaşan onlarca kişi, yetkililere sirenin nedenini sordu.

KADIKÖY BELEDİYESİ'NDEN AÇIKLAMA GELDİ

Kadıköy Belediyesi sosyal medya hesabında bir vatandaşa cevap olarak yaptığı açıklamada "Eski Koşuyolu kalp hastanesine, Kaymakamlık bilgisinde kurulan alarm (siren) sistemi yanlışlıkla çalmıştır, bilginize" ifadeleri kullanıldı.

Kadıköy Belediyesi'nden Üsküdar ve Kadıköy'de duyulan siren sesine ilişkin açıklama
Üsküdar ve Kadıköy'de herkesi korkutan siren, yanlışlıkla çalınmış

Son Dakika Güncel Üsküdar ve Kadıköy'de herkesi korkutan siren, yanlışlıkla çalınmış - Son Dakika


YORUMLAR (2)
  • Bu ne: SMS atılsa veya televizyonda canlı yayınla bildirilse daha iyi. Herkes Twitter kullanmıyor. Herkes yaşadığı belediyrnin hesabını takip etmiyor. "Kuzenim yazmış" gibi bir açıklama. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti