Karayollarında Durum - Son Dakika

Karayollarında Durum

20.02.2015 08:56
Karayollarında Durum, System.String[]

Karayollarının bazı kesimlerinde kar ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamazken, yol yapım ve onarım çalışmaları süren kesimlerde ise kontrollü gerçekleştiriliyor.

Karayollarının bazı kesimlerinde kar ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamazken, yol yapım ve onarım çalışmaları süren kesimlerde ise kontrollü gerçekleştiriliyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Kütahya-Afyon, Emirdağ- Bolvadin, Tuzlukçu-Yunak- Polatlı, Sarayönü-Kadınhanı- Argıthanı, Argıthanı-Afyon, Akşehir-Tuzlukçu, Kulu- Cihanbeyli, Cihanbeyli- Altınekin, Sarayönü- Konya, Konya-Seydişehir- Akseki, Konya- Beyşehir, Konya-Karapınar- Ereğli, Konya-Cihanbeyli, Konya- Aksaray, Afyon-Ankara, Altıntaş- Dumlupınar, Çifteler-Emirdağ, Eskişehir-Kütahya, Bozüyük-Kütahya ve Akşehir- Bağkonak yolları kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.

Balıkesir- Dursunbey yolunun 41-43. kilometreleri arasındaki (Dada Mahallesi mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün ve yarın 14.00-16.00 saatlerinde yol ulaşıma kapatılacak.

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Karayollarında Durum - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti