Karayollarında Durum - Son Dakika

Karayollarında Durum

5 yıl önce

Karayollarının bazı kesimlerinde kar ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamazken, yol yapım ve onarım çalışmaları süren kesimlerde ise kontrollü gerçekleştiriliyor.

Karayollarında Durum, System.String[]

Karayollarının bazı kesimlerinde kar ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamazken, yol yapım ve onarım çalışmaları süren kesimlerde ise kontrollü gerçekleştiriliyor.


Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Kütahya-Afyon, Emirdağ- Bolvadin, Tuzlukçu-Yunak- Polatlı, Sarayönü-Kadınhanı- Argıthanı, Argıthanı-Afyon, Akşehir-Tuzlukçu, Kulu- Cihanbeyli, Cihanbeyli- Altınekin, Sarayönü- Konya, Konya-Seydişehir- Akseki, Konya- Beyşehir, Konya-Karapınar- Ereğli, Konya-Cihanbeyli, Konya- Aksaray, Afyon-Ankara, Altıntaş- Dumlupınar, Çifteler-Emirdağ, Eskişehir-Kütahya, Bozüyük-Kütahya ve Akşehir- Bağkonak yolları kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.


Balıkesir- Dursunbey yolunun 41-43. kilometreleri arasındaki (Dada Mahallesi mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün ve yarın 14.00-16.00 saatlerinde yol ulaşıma kapatılacak.

Haber Yayın Tarihi: 20.02.2015 08:56 Kaynak: AASon Dakika

ABD'nin 11 askerinin İran saldırısında beyin sarsıntısı geçirdiği ortaya çıktı
İlkokul öğrencisi, valinin makam aracındaki bayrağı öptü Canlı yayında Nedim Şener ve Sevilay Yılman arasında çözüm süreci gerginliği!

Son Dakika Haberleri