Son Dakika Haberleri: Hatay'da 3 kişinin öldürüldüğü aile katliamının arkasından kız meselesi çıktı

Hatay'da 3 kişinin öldürüldüğü aile katliamının arkasından kız meselesi çıktı

2 ay önce

Hatay'da cinnet getirip pompalı tüfekle ev basan ve 3 kişiyi öldüren şahsın, kardeşine istediği kızın verilmediği ve kızın başkasıyla nişanlandığı için cinayetleri işlediği ortaya çıktı.

Hatay'da, kardeşine verilmeyen kızın bir başkasıyla nişanlandırılmasına öfkelenen N.D., pompalı tüfekle dehşet saçtı. Olayda 3 kişi hayatını kaybederken, 3 kişi de ağır yaralandı.

Olay, Antakya ilçesi Karaali Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre N.D., kuzeni Bilem Doğru'yu (23) erkek kardeşine istedi. Ailenin kabul etmemesi üzerine iki aile arasında husumet yaşandı. Daha sonra kuzeninin ailesinin Bilem Doğru'yu bir başkasına nişanladıklarını öğrenen ağabey N.D., düğüne bir hafta kala ailenin evini damadın ailesi ile beraber otururlarken bastı.

3 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Önce evin arka penceresinden pompalı tüfekle eve arka arkaya ateş eden N.D., daha sonra da evin giriş kısmından duvara arka arkaya ateş etti. Olayda, Bilem Doğru, ağabeyi İbrahim Doğru (33), nişanlısı Mahmut Şaban Afsal (28) hayatını kaybetti.

Bilem Doğru-Mahmut Şaban Afsal

OLAYIN ARDINDAN KAYIPLARA KARIŞTI

Bilem Doğru'nun annesi G.D., babası O.D. ve damadın annesi Ç.A. ağır yaralı olarak Hatay Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Dehşet saçan N.D.'nin olay sonrası kayıplara karıştığı öğrenildi. Polis, arama çalışmalarına devam ediyor.

İşte olay yerinden kareler;

Hatay'da 3 kişinin öldürüldüğü aile katliamının arkasından kız meselesi çıktı
Haber Yayın Tarihi: 18.09.2019 01:26 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Kaçış Sendromu rahatsızlığı olan Mehmet Ali Erbil verdiği kilolarla şaşırttı
Çocuklarının tecavüze uğradığını iddia eden aile, küçük kızı 35 yaşındaki adamla evlendirmiş Süper Loto'da 13,5 milyonluk büyük ikramiyenin sahibi parasını aldı