Kayabağlar Belediyesine Araç Takviyesi - Son Dakika

Kayabağlar Belediyesine Araç Takviyesi

23.02.2019 17:38
Kayabağlar Belediyesine Araç Takviyesi, System.String[]

Siirt'in Kurtalan ilçesine bağlı Kayabağlar Belde Belediyesi araç filosunu genişletmeye devam ediyor.

Siirt'in Kurtalan ilçesine bağlı Kayabağlar Belde Belediyesi araç filosunu genişletmeye devam ediyor.

İçişleri Bakanlığı tarafından görevlendirme yapılan Kayabağlar Belediyesinde, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından hibe edilen tamperli yük kamyonu düzenlenen törenle hizmete sunuldu.

Kurtalan Kaymakamı ve Kayabağlar Belediyesi Başkan Vekili İhsan Emre Aydın'ın yaptığı girişimler sonucunda çalışmaların daha hızlı yürütülebilmesi ve daha iyi hizmet verilebilmesi amacıyla belediyenin araç filosunun genişletilmesine devam ediliyor.

Aydın, araç ve ekipman eksikliklerinin giderilmesi için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, şöyle konuştu:

"Beldemiz için hizmetlerin daha kaliteli ve hızlı bir biçimde yerine ulaşması amacıyla araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz. Halkımıza daha iyi hizmet sunmak adına, araç filomuzdaki eksiklikleri gideriyoruz, ihtiyaçlar doğrultusunda yeni araçlar almaya devam ediyoruz."

Törene, Kurtalan Cumhuriyet Başsavcısı Gürol Yıldız, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sancar Aydın, İlçe Müftüsü Nedim Yılmaz, Kayabağlar Jandarma Karakol Komutanı Başçavuş Etfal Karaköse, AK Parti Kayabağlar Belde Başkanı Kamuran Sevgili ve belediye çalışanları katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kayabağlar Belediyesine Araç Takviyesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlama cezası yiyen 3 gençten polise teşekkür: Allah razı olsun, yasaktan haberimiz yoktu Bakan Kasapoğlu'ndan 3 gol atan İrfan Can'a: Maşallah sana Seçilmiş ABD Başkanı Joe Biden'ın İran açıklamasında dikkat çeken 'Türkiye' sözleri Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk: Koronavirüs etkisini 2022'nin ilk aylarına kadar sürdürebilir Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, çırılçıplak halde ölü bulundu ABD Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi, karantina süresini 7 ila 10 gün olarak güncelledi ABD'den Atlantik'te Rusya'ya karşı donanma hamlesi! Dünyanın en büyük askeri deniz üssü harekete geçiyor Çavuşoğlu'ndan Türkiye'yi hedef alan Pompeo'ya sert tepki: ABD, Suriye'deki terörist oluşumları destekliyor