Kayıp Kişi, Yayla Evinde Ölü Bulundu - Son Dakika

Kayıp Kişi, Yayla Evinde Ölü Bulundu

Sivas'ın Şarkışla İlçesi'nde kendisinden 4 gündür haber alınamayan akli dengesi bozuk 62 yaşındaki Duran Toyoğlu yaşadığı köye 2.5 kilometre uzaktaki bir yayla evinde ölü bulundu.

Kayıp Kişi, Yayla Evinde Ölü Bulundu, System.String[]

Sivas'ın Şarkışla İlçesi'nde kendisinden 4 gündür haber alınamayan akli dengesi bozuk 62 yaşındaki Duran Toyoğlu yaşadığı köye 2.5 kilometre uzaktaki bir yayla evinde ölü bulundu.

İlçeye bağlı Faraşderesi Köyü'nde oturan Duran Toyoğlu geçen hafta perşembe günü yalnız yaşadığı evinden ayrıldıktan sonra bir daha dönmedi. Toyoğlu'nun evine dönmemesi üzerine yakınları bir süre kendi çabaları ile arama çalışması yaptı. Sonuç alınamayınca durum jandarmaya bildirildi. Jandarma ekipleri ve yakınları uzun süre köy ve çevresinde Toyoğlu'nu aradı. Yakınları, Duran Toyoğlu'nun köyden uzaklaşmış olabilme ihtimalini göz önünde bulundurarak arama çalışmalarını genişletti. Toyoğlu, dün akşam saatlerinde köye 2.5 kilometre uzakta Akçakışla Beldesi yakınlarındaki bir yayla evinde yakınları tarafından ölü bulundu.

Eve kilitsiz kapıdan girdiği sanılan Duran Toyoğlu'nun cansız bedenini bulan yakınları durumu jandarmaya bildirdi. Olay yerindeki inceleme sonrası Toyoğlu'nun cesedi otopsi için Sivas Numune Hastanesi'nin morguna getirildi. Yakınlarının yardımıyla hayatını sürdürdüğü belirtilen Toyoğlu'nun ölüm nedeni otopside belli olacak. - Sivas

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 13:11 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kayıp Kişi, Yayla Evinde Ölü Bulundu - Son Dakika


Son Dakika

Türkiye'de kaçak elektrik kullanımında Güneydoğu illeri zirvede Ankara'da yere çakılan paraşütçü hayatını kaybetti Polisin 'dur' ihtarını dinlemedi, kaçarken kaza yaparak yakalandı 12 yaşındaki kızı sahte şeyhin istismarına uğrayan anne ilk kez konuştu: Kızım "Anne size bir şey yapmasından korkuyorum" dedi "Bakımsızsın" diyerek eşini öldürdüğü iddia edilen İbrahim Tekin sessizliğini bozdu: 10 ay boşuna yattım Edirne'de 48 saat su kesintisi yapılacak Şüpheli bir şekilde ölü bulunan Gülay Uygun, ölmeden önce eşini arayıp helallik istemiş Şişli'de Iraklı gencin metro raylarına atlayarak intihar ettiği görüntüler ortaya çıktı