Son Dakika Haberleri: Tarlaya Giderken Kaybolan Zihinsel Engelli Vatandaşın Kazağı, Ağaca Asılı Halde Bulundu

Tarlaya Giderken Kaybolan Zihinsel Engelli Vatandaşın Kazağı, Ağaca Asılı Halde Bulundu

8 gün önce

3 gün önce tarlaya giderken kaybolan zihinsel engelli İbrahim Çekmez için arama çalışmaları başlatıldı. Aramalarda, Çekmez'in kazağı ağaca asılı halde bulundu.

Bursa'da, 3 gün önce tarlaya gitmek için evden çıkan ve bir daha da haber alınamayan 50 yaşındaki zihinsel engelli İbrahim Çekmez için arama çalışması başlatıldı. Aramalar sırasında, Çekmez'in ağaca asılı kazağı bulundu.

EN SON AĞAÇ KESERKEN GÖRÜLDÜ

Merkez Nilüfer ilçesi Kayapa Mahallesi'nde yalnız yaşayan ve zihinsel engelli olduğu belirtilen İbrahim Çekmez, 3 gün önce tarlasına gitti. Mahalleli tarafından en son tarlada ağaç keserken görülen Çekmez'den bir daha haber alınamadı.

ARAMA EKİPLERİ, AĞAÇTA ASILI KAZAĞINI BULDU

Yakınları Çekmez'e ulaşamayınca, dün polise haber verdi. İhbar üzerine bölgeye polis ve AFAD ekipleri sevk edildi. Mahallelinin de katıldığı arama çalışmalarında İbrahim Çekmez'in üzerine giydiği kazak, ağaca asılı bulundu.

ARAMALARA ÇALIŞMALARINA ARA VERİLDİ

Bu bölgede yoğunlaşan ekipler, yaklaşık 5 saatlik çalışmanın ardından aramalara ara verdi. Çalışmaların, bu sabah yeniden başlayacağı belirtildi.

Kayıp İbrahim Çekmez
Tarlaya Giderken Kaybolan Zihinsel Engelli Vatandaşın Kazağı, Ağaca Asılı Halde Bulundu
Haber Yayın Tarihi : 18.05.2019 08:21 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Polis Ormanlık Alanda Yakaladı, Ölü Taklidi Yaparak Kurtulmaya Çalıştı BURSA POLİS, KAÇAK KAZI YAPAN 5 KİŞİYİ SUÇÜSTÜ YAKALADI "Kafa Keseceğim" Diyen Suriyeli Sığınmacı Gözaltına Alındı! Kayseri'de 78 Yaşındaki Adam 57 Yıllık Eşini Öldürüp, İntihar Etti