Kaymakam Sarı karla mücadele çalışmalarını denetledi - Son Dakika

Kaymakam Sarı karla mücadele çalışmalarını denetledi

17.02.2020 16:58
Kaymakam Sarı karla mücadele çalışmalarını denetledi, System.String[]

Suşehri Kaymakamı Hidayet Sarı, karla mücadele çalışmalarını denetledi.

Suşehri Kaymakamı Hidayet Sarı, karla mücadele çalışmalarını denetledi.

İlçe Özel İdare ekiplerince köy yollarında sürdürülen çalışmaları denetleyen Kaymakam Sarı, kardan dolayı kapanan Akıncı, Günlüce, Taşbayır köylerinde vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Karla mücadele çalışmalarının 4 ayrı ekiple yapıldığını belirten Sarı, "Özellikle hasta ihbarı gelen köy yollarını hemen açıyoruz. Ekiplerimiz gece gündüz demeden canla başla çalışıyor. Yüksek kesimlerde kar yağışı zaman zaman devam ediyor. Fedakarca çalışan ekiplerimizi tebrik ediyorum. " dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kaymakam Sarı karla mücadele çalışmalarını denetledi - Son Dakika


Son Dakika

Fenerbahçe ve Galatasaray, Lazio'dan ayrılması beklenen Muriqi için bir kez daha savaşa tutuştu Fenerbahçe ve Galatasaray, Lazio'dan ayrılması beklenen Muriqi için bir kez daha savaşa tutuştu Anaokulunda skandal görüntüler! Öğrencilere ayağını koklatan öğretmen 'erken sadomaşizm eğitimi' verdiğini söyledi Anaokulunda skandal görüntüler! Öğrencilere ayağını koklatan öğretmen 'erken sadomaşizm eğitimi' verdiğini söyledi AK Partili Şamil Tayyar patates dağıtımını şova çeviren kaymakama ateş püskürdü: Hadsiz AK Partili Şamil Tayyar patates dağıtımını şova çeviren kaymakama ateş püskürdü: Hadsiz Rachid Ghezzal'in Beşiktaş'taki hikayesi sona eriyor Rachid Ghezzal'in Beşiktaş'taki hikayesi sona eriyor Sıla ve İlker Kaleli aşklarını sosyal medyaya taşıdı! Birbirini takibe aldılar Sıla ve İlker Kaleli aşklarını sosyal medyaya taşıdı! Birbirini takibe aldılar Cansız bedeni yanan aracın içinde bulunan şahsın bagajından yüzlerce uyuşturucu hap çıktı Cansız bedeni yanan aracın içinde bulunan şahsın bagajından yüzlerce uyuşturucu hap çıktı Duvarındaki tasarımlar yüzünden başı derde giren Nusret Gökçe'ye 40 milyon TL'lik dava Duvarındaki tasarımlar yüzünden başı derde giren Nusret Gökçe'ye 40 milyon TL'lik dava Fenerbahçe'nin eski hocası Erol Bulut ve Volkan Demirel kasap açtı Fenerbahçe'nin eski hocası Erol Bulut ve Volkan Demirel kasap açtı