Kayseri'den çaldıkları otomobile farklı plakayla Adana'ya götüren oto fareleri yakalandı - Son Dakika

Kayseri'den çaldıkları otomobile farklı plakayla Adana'ya götüren oto fareleri yakalandı

Kayseri\'den çaldıkları otomobile farklı plakayla Adana\'ya götüren oto fareleri yakalandı
Son Güncelleme: 17.05.2023 23:06

Kayseri'de çalınan bir otomobilin farklı plaka takılarak Adana'ya götürülmesi üzerine yapılan çalışmalar sonucu oto fareleri yakalandı. Operasyonda çalıntı otomobil ve bir adet kurusıkıdan bozma tabanca ele geçirildi.

Kayseri'den çaldıkları otomobile farklı plakayla Adana'ya götüren oto fareleri yakalandı

Şehirlerarası oto fareleri 110 saatlik izleme ile yakayı ele verdi

KAYSERİ - Kayseri'de polis ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, Kayseri'den çaldıkları otomobile farklı plaka takarak Adana'ya götüren oto fareleri yakalandı.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, Kocasinan ilçesine bağlı Yıldızevler Mahallesi'nden gelen çalıntı otomobil ihbarı üzerine harekete geçti. Ekiplerin yaklaşık 110 saat yaptıkları kamera ve PTS görüntüsü çalışmalarında otomobili çalan şahısların Yeşilhisar ilçesinde aracın plakasını değiştirdikleri ve plakada oynama yaptıkları anlaşıldı. Çalışmalarda, çalınan otomobilin Adana'nın Sarıçam ilçesinde görülmesinin ardından harekete geçen ekipler tarafından Adana'da düzenlenen operasyonda çalıntı otomobil, üzerinde farklı bir plaka takılı halde içinde S.R. ve H.D. ile birlikte yakalandı. Araçta yapılan aramalarda da 1 adet kurusıkıdan bozma tabanca bulundu.

Çalınan araç ekipler tarafından muhafaza altına alınırken, emniyetteki işlemleri tamamlanan S.R. ve H.D. de adliyeye sevk edildi.

Kaynak: İHA

Son Dakika Otomobil Kayseri'den çaldıkları otomobile farklı plakayla Adana'ya götüren oto fareleri yakalandı - Son Dakika


Advertisement