Kayserisporlu futbolcular ve kulüp personeli İstanbul'da mahsur kaldı - Son Dakika

Kayserisporlu futbolcular ve kulüp personeli İstanbul'da mahsur kaldı

24.01.2022 18:36
Kayserisporlu futbolcular ve kulüp personeli İstanbul'da mahsur kaldı

Yukatel Kayserispor kulüp personeli ve bazı futbolcular, olumsuz hava koşullarından ötürü İstanbul'dan dönüş sağlayamadı.

Yukatel Kayserispor kulüp personeli ve bazı futbolcular, olumsuz hava koşullarından ötürü İstanbul'dan dönüş sağlayamadı.

Süper Lig'in 23. haftasında İstanbul'da Kasımpaşa ile karşılaşan Yukatel Kayserispor'da bazı futbolcular ile kulüp personeli İstanbul'da mahsur kaldı. Dün oynanan müsabaka sonrasında uçakla Kayseri'ye gelmesi planlanan sarı kırmızılı bazı futbolcular, kulüp personeli ve U19 takımı, uçağın rötar yapması sonucu İstanbul'da kaldı. Bugün Kayserispor U19 takımı ve bazı yöneticiler, karayolu ile Kayseri'ye hareket ederken 14.45 uçağında bilet bulan Kayserispor futbolcularından Mario Gavranovic ile Olivier Kemen ve kulüp personeli, bu uçağın da olumsuz hava koşullarından ötürü rötar yapması sonucunda İstanbul'da kaldı.

Yoğun kar yağışı nedeniyle trafik akışının da sıkıntıya girdiği İstanbul'da havaalanı içerisinde ve dışarısında teyakkuza geçildi. Kayserisporlu futbolcular ve kulüp personeli, hava muhalefetinin normale dönmesi halinde yarın Kayseri'ye gelmek yerine Antalya'ya geçecek ve takımın 5 gün süreyle kamp yapacağı otele gidecek.

(Yüksel Yıkılmaz/İHA)

YORUMLAR
500
Kayseri'de Ziraat Türkiye Kupası finali üzüntüsü Kayseri'de Ziraat Türkiye Kupası finali üzüntüsü Kayserispor ve Sivasspor taraftarlarından İstanbul'da dostça buluşma Kayserispor ve Sivasspor taraftarlarından İstanbul'da dostça buluşma Başkan Palancıoğlu: 'Kayserispor için tek yürek, tek nefes' Başkan Palancıoğlu: 'Kayserispor için tek yürek, tek nefes'
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kayserisporlu futbolcular ve kulüp personeli İstanbul'da mahsur kaldı - Son Dakika


Advertisement