Kitap Arşivi Zenginleşiyor - Son Dakika

Kitap Arşivi Zenginleşiyor

30.08.2014 18:23
Kitap Arşivi Zenginleşiyor, System.String[]

TTNET Kitap'ta Can Yayınları'na ait kitaplar %50 indirimli!

TTNET'in e-kitap platformu TTNET Kitap, binlerce kitabın bulunduğu arşivini hızla genişletiyor. Kitapseverler, Türkiye'nin en önemli yayınevlerinden Can Yayınları'na ait e-kitaplara da TTNET Kitap üzerinden ulaşabilecek.  Üstelik TTNET Kitap kullanıcıları, Can Yayınları'ndan çıkan e-kitapları belirli bir süre için %50 indirimli alabilecek. Kitapseverler, 25 Eylül 2014 tarihine kadar TTNET Kitap mobil uygulamalarındaki ve ttnetkitap.com.tr adresindeki alışverişlerinde bu kampanyadan faydalanabilecekler.

TTNET Kitap kullanıcıları dijital kütüphanelerini, Can Yayınları'ndan çıkan çok önemli eserlerle genişletme fırsatı bulacak. Victor Hugo, Charles Dickens, Dostoyevski, Maksim Gorki gibi yazarların dünya klasikleri; George Orwell, Stefan Zweig ve Albert Camus gibi dünya edebiyatının önemli isimlerinin eserleri; Türk edebiyatından Halide Edib Adıvar, Tahsin Yücel, Murat Gülsoy ve Yekta Kopan gibi yazarlar, TTNET Kitap'ta yer alan Can Yayınları arşivindeki isimlerin bazıları.

Daha fazla bilgi için: www.ttnetkitap.com

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Kitap Arşivi Zenginleşiyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Son Dakika! Batman ve Diyarbakır'da 'Yıldırım-14 Zori Operasyonu' başlatıldı Azerbaycan ordusu Ermenistan askerlerinin bıraktığı tank ve mühimmatları ele geçirdi Minik Leyla'nın ölümündeki kan donduran detaylar gerekçeli kararla ortaya çıktı Doğal gazın ardından bir müjde daha geldi! Ağrı'da altın rezervi bulundu Söndürme çalışmalarının sürdüğü İskenderun'da Azganlık Şehitliği, yangından etkilenmedi Oyuncu Hande Erçel'in dekolteli pozlarına beğeni yağdı CHP, Çakıcı'yı makamında ağırlayan Edirne Belediye Başkanı hakkında inceleme başlattı