Kitap Arşivi Zenginleşiyor - Son Dakika

Kitap Arşivi Zenginleşiyor

30.08.2014 18:23
Kitap Arşivi Zenginleşiyor

TTNET Kitap'ta Can Yayınları'na ait kitaplar %50 indirimli!

TTNET'in e-kitap platformu TTNET Kitap, binlerce kitabın bulunduğu arşivini hızla genişletiyor. Kitapseverler, Türkiye'nin en önemli yayınevlerinden Can Yayınları'na ait e-kitaplara da TTNET Kitap üzerinden ulaşabilecek.  Üstelik TTNET Kitap kullanıcıları, Can Yayınları'ndan çıkan e-kitapları belirli bir süre için %50 indirimli alabilecek. Kitapseverler, 25 Eylül 2014 tarihine kadar TTNET Kitap mobil uygulamalarındaki ve ttnetkitap.com.tr adresindeki alışverişlerinde bu kampanyadan faydalanabilecekler.

TTNET Kitap kullanıcıları dijital kütüphanelerini, Can Yayınları'ndan çıkan çok önemli eserlerle genişletme fırsatı bulacak. Victor Hugo, Charles Dickens, Dostoyevski, Maksim Gorki gibi yazarların dünya klasikleri; George Orwell, Stefan Zweig ve Albert Camus gibi dünya edebiyatının önemli isimlerinin eserleri; Türk edebiyatından Halide Edib Adıvar, Tahsin Yücel, Murat Gülsoy ve Yekta Kopan gibi yazarlar, TTNET Kitap'ta yer alan Can Yayınları arşivindeki isimlerin bazıları.

Daha fazla bilgi için: www.ttnetkitap.com

YORUMLAR
500
Edirneli kispet ustası en büyük desteği 'çırağım' dediği eşinden görüyor Edirneli kispet ustası en büyük desteği 'çırağım' dediği eşinden görüyor Kore Savaşı'nın 72. yılı Ankara'da törenle anıldı Kore Savaşı'nın 72. yılı Ankara'da törenle anıldı IKBY'de yaz tatili için Türkiye tercih ediliyor IKBY'de yaz tatili için Türkiye tercih ediliyor
Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Kitap Arşivi Zenginleşiyor - Son Dakika

Bu haber Chip.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Chip.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Chip.com.tr kurumudur.

Advertisement