Son Dakika Haberleri: Klibinde Ateşli Muz Yiyen Mısırlı Şarkıcıya 2 Yıl Hapis

Klibinde Ateşli Muz Yiyen Mısırlı Şarkıcıya 2 Yıl Hapis

2 yıl önce

Klibinde 'ateşli biçimde' muz yediği gerekçesiyle yargılanan 25 yaşındaki Shaimaa Ahmed isimli şarkıcı, "ahlaksızlık ve açık saçık bir film yayınlamak" suçundan 2 yıl hapis cezasına mahkum edildi.

Mısır'da bir mahkeme, müzik klibinde iç çamaşırı ile 'ateşli biçimde' muz yiyen Shaimaa Ahmed isimli şarkıcıyı 2 yıl hapisle cezalandırdı.

TARTIŞMALAR SONRASI TUTUKLANMIŞTI

BBC Türkçe'de yer alan habere göre, 25 yaşındaki Shaimaa Ahmed isimli şarkıcı, geçen ay videonun yayını sonrası yaşanan tartışmalar üzerine tutuklandı.

"AHLAKSIZLIK" SUÇUNDAN MAHKUM EDİLDİ

Ülke medyasında yer alan haberlere göre, Shyma sahne ismiyle bilinen kadın, Salı günü çıkarıldığı mahkeme tarafından "ahlaksızlık ve açık saçık bir film yayınlamak" suçundan mahkum edildi. Videonun yönetmeni de gıyabında 2 yıl hapisle cezalandırıldı.

ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Shyma tutuklanmadan önce, "Benim sorunlarım var" isimli videoyu uygunsuz olarak gören insanlardan özür dilediğini açıklamıştı.Sonradan kapattığı Facebook sayfasında da "Tüm bunların yaşanabileceğini, insanların böyle bana saldırabileceğini düşünmemiştim" mesajını paylaşmıştı.


YORUMLAR


32 Hane ve 93 Seçmenli Köyde 6 Muhtar Adayı Çıktı, Köylünün Kafası Karıştı İş Adamının Yakın Koruması, Siteden Araç Çalan Hırsızı Başından Vurarak Öldürdü

Adayların Kesinleşmesinin Ardından Yapılan İlk Ankette, Çarpıcı Sonuçlar Ortaya Çıktı