Son Dakika Haberleri: Adana'da Akılalmaz Olay! Para İstedi Diye Karısını Önce Çizdi Sonra Isırdı

Adana'da Akılalmaz Olay! Para İstedi Diye Karısını Önce Çizdi Sonra Isırdı

2 ay önce

Adana'da yaşayan bir kadın, para istediği kocasının önce bıçakla kolunu çizdiğini, sonra ellerini ısırıp darp ettiğini ileri sürdü.

Adana'da Fatma G. isimli kadın sabah kahvaltısında eşinden eve para bırakmasını istedi. Genç kadın bu isteğe sinirlenen eşinin önce bıçakla kolunu çizdiğini, sonra ellerini ısırıp darp ettiğini ileri sürdü. Kadın adli tıp biriminden sağlık kontrolünden geçirildi, gözaltına alınan koca adliyeye sevk edildi.

ÇIĞLIKLARI DUYAN KOMŞULAR POLİSİ ARADI

Edinilen bilgiye göre, olay merkez Seyhan ilçesi Yenibey Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, Fatma G.(21), 1.5 yıl önce fırın ustalığı yapan Çağdaş G. (28) ile ikinci evliliğini yaptı. Genç kadın ilk evliliğinden 3 yaşındaki oğlu ile birlikte eşiyle yaşamaya başladı. Fatma G. sabah kalktığında evin ihtiyaçlarını gidermek için kocasından para istedi. Ancak kocası para vermedi. Bu nedenle çift arasında tartışma çıktı. Kadın para vermemesi durumunda boşanacağını söyledi. Koca bunun üzerine sinirlenerek eline aldığı bıçakla kadının kollarını çizdi. Daha sonrada sinirini alamayarak kadının ellerini ısırıp darp etti. Kadının çağlıkları üzerine eve gelen komşuları durumu polise bildirdi.

Polis eve gelince kocayı gözaltına alıp kadını da hastaneye götürdü. Kadının yarası hafif olduğu için tedavisinin ardından taburcu oldu. Kadın daha sonrada adli tıp biriminden sağlık kontrolünden geçirildi. Kocası Çağdaş G. ise ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edildi.

Adana'da Akılalmaz Olay! Para İstedi Diye Karısını Önce Çizdi Sonra Isırdı
Haber Yayın Tarihi : 20.05.2019 09:03 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Lüks sitenin havuzunda "haşema engeli"ne dava Korkunç kazada, yaralı sürücüyü gören kadın ellerini açıp dua etti Ekrem İmamoğlu açıkladı! İBB önünde bildiri okuyan personel işten çıkarılacak mı?