Kolombiya hükûmeti temsilcileri ile ELN arasındaki barış görüşmeleri - Son Dakika

Kolombiya hükûmeti temsilcileri ile ELN arasındaki barış görüşmeleri

22.01.2023 00:54

Tarafların görüşmesi Kolombiya hükümeti temsilcilerinden Otty Patino'nun konuşması ELN komutanlarından Pablo Beltran'ın konuşması Venezuela'nın başkenti Karakas'ta Kolombiya hükümeti temsilcilerinin, silahlı isyancı örgüt Ulusal Kurtuluş Ordusu (ELN) ile yaptığı barış görüşmeleri sona erdi.

Tarafların görüşmesi

Kolombiya hükümeti temsilcilerinden Otty Patino'nun konuşması

ELN komutanlarından Pablo Beltran'ın konuşması Venezuela'nın başkenti Karakas'ta Kolombiya hükümeti temsilcilerinin, silahlı isyancı örgüt Ulusal Kurtuluş Ordusu (ELN) ile yaptığı barış görüşmeleri sona erdi. Görüşmeler kapsamında 13 Şubat'ta Meksika'da başlayacak ikinci tur müzakerelerde ateşkes konusunu görüşme konusunda anlaştılar. Görüşmelere ELN komutanları Aureliano Carbonell ve Pablo Beltran ile Kolombiya hükümeti temsilcileri Danilo Rueda ve Otty Patino da katıldı.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Kolombiya'daki Nevado del Ruiz Yanardağı'nda patlama riskine karşı uyarı yapıldı Kolombiya'daki Nevado del Ruiz Yanardağı'nda patlama riskine karşı uyarı yapıldı Egeli ihracatçılar Kolombiya'da ikili görüşmelerde bulundu Egeli ihracatçılar Kolombiya'da ikili görüşmelerde bulundu Kolombiya Cumhurbaşkanı Petro, ELN saldırısı üzerine barış delegasyonu ile görüşecek Kolombiya Cumhurbaşkanı Petro, ELN saldırısı üzerine barış delegasyonu ile görüşecek

Son Dakika Güncel Kolombiya hükûmeti temsilcileri ile ELN arasındaki barış görüşmeleri - Son Dakika


Advertisement