Köpeklerin Saldırdığı Gebe Kediye Operasyon - Son Dakika

Köpeklerin Saldırdığı Gebe Kediye Operasyon

12.04.2017 11:59
Köpeklerin Saldırdığı Gebe Kediye Operasyon, System.String[]

DENİZLİ'de, sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan kedi ve karnındaki 4 yavrusundan 3'ü, Büyükşehir Belediyesi'nin Sokak Hayvanları Kliniği ekiplerinin gece operasyonuyla kurtarıldı.

DENİZLİ'de, sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan kedi ve karnındaki 4 yavrusundan 3'ü, Büyükşehir Belediyesi'nin Sokak Hayvanları Kliniği ekiplerinin gece operasyonuyla kurtarıldı. Saldırıda karnındaki bir yavrusu telef olan kedinin köpekler tarafından parçalanan sol arka bacağı ise kesilmek zorunda kalındı.

Dün saat 23.00 sıralarında Merkezefendi İlçesi 15 Mayıs Mahallesi'nde gebe sokak kedisi, 5 köpeğinin saldırısına uğradı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine giden Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin Sokak Hayvanları Kliniği görevlileri, gebe kediyi ağır yaralı olarak köpeklerden kurtardı. Yaralı kedi, Büyükşehir Belediyesi'nin Sümer Mahallesi'ndeki Sokak Hayvanları Kliniği'ne götürüldü. Veteriner Hasan Kılınç da gece kliniğe gelerek kediyi hayatta tutmak için ameliyata aldı. Köpeklerin saldırısı sonucu ağır yaralanan ve kalbi duran kediye, zamanla yarışılarak kalp masajı yapıldı. Yaşama döndürülen kedinin karnındaki dört yavru da sezaryenle alındı. Ancak yavrulardan birinin köpeklerin saldırı sırasında anne karnında öldüğü tespit edildi. Sezaryenle yavruların alınmasının ardından, anne kedinin köpekler tarafından parçalanan sol arka bacağı ikinci bir ameliyatla kesildi. Sabah saatlerinde kendine gelen kedi ve yavrularının sağlık durumlarının iyiye gittiği bildirildi.

- Denizli

Köpeklerin Saldırdığı Gebe Kediye Operasyon
Köpeklerin Saldırdığı Gebe Kediye Operasyon
Köpeklerin Saldırdığı Gebe Kediye Operasyon
Köpeklerin Saldırdığı Gebe Kediye Operasyon

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Köpeklerin Saldırdığı Gebe Kediye Operasyon - Son Dakika


Son Dakika

Tamamen altınla kaplanan Samsung Galaxy S21, 570 bin lira fiyatla satışa sunuldu AK Partili Miroğlu'nun iddiası sosyal medyada gündem oldu: Biden Kürtmüş, gerçek adı da Cımoyê Bahattîn Ağa imiş 26 Ocak'tan itibaren metrobüslerdeki kodlar yerine son istasyonun ismi yazacak Bu kare "Her şeyin fazlası zarar" sözünün hayattaki karşılığı! Alkolü fazla kaçıranların düştüğü haller güldürdü Hasta yakınları güvenlik görevlilerine saldırdı, hastane bahçesi savaş alanına döndü Ivana Sert, sevgilisine aşkını ilan ederken yaptığıyla hem mide bulandırdı hem güldürdü Newport County kalecisi Tom King'in attığı gol, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi İnternette müstehcen yayın yapan 2 kadın yakalandı, hesap hareketlerindeki açıklamalar dikkat çekti: Video, show, sohbet...