Son Dakika Haberleri: Kula'da 2018 Yılının İlk Umre Kafilesi Uğurlandı

Kula'da 2018 Yılının İlk Umre Kafilesi Uğurlandı

2 yıl önce

Manisa’nın Kula ilçesinde Diyanet İşleri Başkanlığının 2017-2018 yılı organizasyonunda ilk umre kafilesi dualarla uğurlandı.

Kula'da 2018 Yılının İlk Umre Kafilesi Uğurlandı, System.String[]
Manisa'nın Kula ilçesinde Diyanet İşleri Başkanlığının 2017-2018 yılı organizasyonunda ilk umre kafilesi dualarla uğurlandı.

Kula'da 2017-2018 sezonunun ilk umre kafilesi için başvuru yapan 172 kişi arasından seçilen 44 kişi dualarla uğurlandı. Umre kafilesinin uğurlama törenine katılan Kula İlçe Müftüsü Kamil Kırkız, "Hac ve Umrede 40 yıllık tecrübeyle Diyanet İşleri Başkanlığımızca yürütülen bu hizmetin en güzel bir şekilde yürütülebilmesi için başta Diyanet İşleri başkanlığımız ile İl ve İlçe Müftülüklerimiz Hac ve Umreye gitmek isteyen vatandaşlarımıza en güzel ve rahat bir ibadet yaptırabilmek için her türlü imkan ve gayreti göstermektedir çünkü bu bir ibadettir turistik bir gezi değildir. Diyanet İşleri Başkanlığımızın organizasyonu ile umreye gitmek üzere ilçemiz müftülüğünce kayıtları yapılan ve kutsal topraklara uğurladığımız ilk umrecilerimizin 23'ü erkek ve 21'i kadın olmak üzere toplam 44 kişilik bir grup direk uçakla İzmir'den Medine'ye uçacaklar oradaki görevlerini tamamladıktan sonra Mekke'ye geçecekler ve 23 Ocak 2018 tarihinde inşallah memleketlerine dönüş yapacaklar" dedi. - MANİSAOyuncu Yalçın Dümer: Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Evliliğiniz 6 Ayda Biter' Dedi, Öyle de Oldu Zengin Olma Hayali Kuran Defineciler, Kendilerini Patlattı

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Gündeme Gelen Lise Öğrencisi Cinayetinin Detayları Ağızları Açık Bıraktı