Kupa Sahibini Buldu - Son Dakika

Kupa Sahibini Buldu

30.08.2014 11:12
Kupa Sahibini Buldu, System.String[]

Türkiye Jokey Kulübü tarafından bu yıl 15'incisi düzenlenen Yenimahalle Belediye Başkanlığı Koşusu'nda kupa sahibini buldu.

Yenimahalle Koşusu'nda Kran Kırana Mücadele

Kupa sahibini buldu

Türkiye Jokey Kulübü tarafından bu yıl 15'incisi düzenlenen Yenimahalle Belediye Başkanlığı Koşusu'nda kupa sahibini buldu. Junior Pianist isimli at yarışta galip gelirken kupayı atın sahibi Ayhan Çalıkoğlu, Yenimahalle Belediyesi Başkanvekili Mehmet Kartal'ın elinden aldı.

Junior Pianist Belediye Kupasını kazandı

Günün 5'inci koşusu olan Yenimahalle Belediye Başkanlığı Koşusu kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Junior Pianist, Be My Shadow, Black King, Mitelo ve Agarta isimli atların kıyasıya yarıştığı koşu, heyecanı tavan yaptı.

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda 2 bin 2 yüz metre çim pistte yapılan koşu da Ayhan Çalıkoğlu'nun sahibi olduğu ve Gökhan Kocakaya'nın jokeyliğindeki Junior Pianist isimli at kupayı kaldırdı.

Koşunun ardından düzenlenen törende Junior Pianist'in sahibi Ayhan Çalıkoğlu'na birincilik kupası verilirken, kupayı takdim eden Başkanvekili Mehmet Kartal, bu tür sporların devamı için Yenimahalle Belediyesi olarak her türlü desteği vereceklerini belirterek Çalıkoğlu'na da tebriklerini iletti.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kupa Sahibini Buldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir