KYK öğrencileri Mehmetçiğe destek için ışıklarla "Barış Pınarı" yazdı - Son Dakika

KYK öğrencileri Mehmetçiğe destek için ışıklarla "Barış Pınarı" yazdı

15.10.2019 22:15

KYK öğrencileri Mehmetçiğe destek için ışıklarla "Barış Pınarı" yazdıVAN - Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Süleyman Şah Erkek Öğrenci Yurdu'nda kalan üniversite öğrencileri, Mehmetçiğe "Barış Pınarı" yazılı ışıklı koreografi ile destek verdi.

KYK öğrencileri Mehmetçiğe destek için ışıklarla "Barış Pınarı" yazdı

VAN - Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Süleyman Şah Erkek Öğrenci Yurdu'nda kalan üniversite öğrencileri, Mehmetçiğe "Barış Pınarı" yazılı ışıklı koreografi ile destek verdi.

Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu Süleyman Şah Erkek Öğrenci Yurdu'nda kalan ve Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde eğitim gören yüksek lisans ve lisans öğrencileri tarafından Barış Pınarı Harekatı'nda görevli askerler için "Barış Pınarı" ışık koreografisi düzenlendi. Bu koreografiyi hazırlayan öğrenciler amaçlarının Mehmetçiğe destek amaçlı olduğunu belirtti.

KYK öğrencileri Mehmetçiğe destek için ışıklarla Barış Pınarı yazdı
KYK öğrencileri Mehmetçiğe destek için ışıklarla Barış Pınarı yazdı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel KYK öğrencileri Mehmetçiğe destek için ışıklarla 'Barış Pınarı' yazdı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Antalya depremi neden şiddetli hissedildi? Prof. Dr. Naci Görür, sebebini anlattı Sokak kısıtlaması bile denize girmelerine engel olamadı Kısıtlamayı ihlal eden çocuklar polisleri görünce tehlikeye aldırmadan bir duvarın üstünde saklandı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaştırıp bulamayacağından emin değiliz Son Dakika! Soylu'dan, Kılıçdaroğlu'nun "Takip ediliyorum" açıklamasına yanıt: Tamamen gündemi değiştirme çabası ve iftiradır Erdoğan ile Bilal Göregen'in montaj videosunu gerçek zanneden Seren Serengil alay konusu oldu Sokağa çıkma kısıtlaması sayesinde İspanya'da vaka sayısı 1 ayda 25 binden 5 bine düştü Oyuncu Selahattin Taşdöğen, metrobüsteki güvenlik görevlileriyle tartışıp karakolluk oldu