Son Dakika Haberleri: Ligden Düşen Erzurumspor'da Başkan Hüseyin Üneş: Bu Sene Küme Düşme Olmasın

Ligden Düşen Erzurumspor'da Başkan Hüseyin Üneş: Bu Sene Küme Düşme Olmasın

23 gün önce

Akhisarspor ve Bursaspor ile birlikte küme düşen BB Erzurumspor'da Başkan Hüseyin Üneş, "Süper Lig'de 20 takım olması için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuruda bulunduk. Bu sene takım düşürülmemesi yönünde talebimiz var. Siyasilerden destek bekliyoruz." dedi.

Küme düşen Büyükşehir Belediye Erzurumspor'da Başkan Hüseyin Üneş, Kayserispor maçı sonrasında önemli açıklamalarda bulundu. Üneş, "Süper Lig'de 20 takım olması için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuruda bulunduk. Siyasilerden destek bekliyoruz. Bu konuda Nihat Özdemir ile de görüştük. Seneye 4 takım düşsün, sonra 3 takım düşerek devam etsin." dedi.

"VAR ODASINDA NELER YAŞANDIĞINI BİLİYORUM"

Üneş, "Biz kocaman bir şehiriz. Doğuda memleketin Paris'i diye adlandırılan, Türkiye Cumhuriyeti'nin kalesi diye bilinen Erzurum'u götürüyorsunuz. İsmimin Hüseyin olduğu kadar VAR odasında neler yaşandığını biliyorum. Başkaları gibi kayıt var elimde diyemem, yok çünkü. Serkan Çınar özelinde gidelim, Rize maçımızı izleyin, ortaya çıkar zaten. Kasımpaşa maçımızın izahını sorun bir federasyona." ifadelerini kullandı.

Ligden Düşen Erzurumspor'da Başkan Hüseyin Üneş: Bu Sene Küme Düşme Olmasın
Haber Yayın Tarihi : 26.05.2019 10:41 

YORUMLAR


İsmail Küçükkaya canlı yayında duyurdu: Fox TV, The Marmara otele dava açıyor HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğu devam edecek TRT eski baş spikeri Şener Mete, Şebnem Bursalı'ya sert tepki gösterdi!