Maç sonrası Okan Buruk çılgına döndü! Tecrübeli hocayı Abdullah Avcı zor sakinleştirdi - Son Dakika

Maç sonrası Okan Buruk çılgına döndü! Tecrübeli hocayı Abdullah Avcı zor sakinleştirdi

28.01.2021 00:09

Trabzonspor'un Başakşehir'i 2-1 yendiği maçın son bölümünde gelen Ekuban'ın golünün ardından Okan Buruk ve Egemen Korkmaz adeta birbirlerine girmişlerdi. Maç bitince de gerginlik devam etti ancak sahanın ortasına kadar giren Okan Buruk'u, bordo mavililerin teknik direktörü Abdullah Avcı sakinleştirdi.

Süper Kupa'yı Trabzonspor kazanırken maç bitince Başakşehir teknik direktörü Okan Buruk, orta sahaya kadar girdi ve hakem ile Trabzonsporlu oyuncuların olduğu bölgeye hareketlendi.

Genç teknik adamı ise Abdullah Avcı orta sahada son anda durdurdu ve onu sakinleştirmeye çalıştı.

ZOR SAKİNLEŞTİ

Okan Buruk ısrarla yoluna devam etmek isterken Abdullah Avcı da aynı şekilde ısrarla onu durdurdu. Daha sonra 2. golün sahibi Ekuban da oraya geldi ve Okan Buruk'a uzun uzun golden önce faul olmadığını anlatmaya çalıştı. Buruk kısa süre sonra Trabzonsporlu oyuncuları tek tek tebrik etti.

(NOT: Görüntü A Spor'dan alınmıştır)

Maç sonrası Okan Buruk çılgına döndü! Tecrübeli hocayı Abdullah Avcı zor sakinleştirdi

Son Dakika Spor Maç sonrası Okan Buruk çılgına döndü! Tecrübeli hocayı Abdullah Avcı zor sakinleştirdi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (28)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan'ın sabıkalı olduğu ortaya çıktı Galatasaray, Atatürk Olimpiyat Stadı için harekete geçiyor İran ve ABD'yi savaşın eşiğine getiren füze saldırısının detayları ortaya çıktı Öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden gençle ilgili dikkat çeken detaylar Son Dakika: Yapılandırmada son gün olması nedeniyle görevli personel ve ödeme yapacaklar kısıtlamadan muaf tutulacak İran, Bağdat Büyükelçisi'nin Türkiye'yle ilgili sözlerinin yanlış anlaşıldığını savundu Oyuncu Naz Elmas eşinin kucağında poz verdi Son Dakika! Müjdat Gezen ve Metin Akpınar, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlamasıyla yargılandıkları davadan beraat etti