Son Dakika Haberleri: Mansur Yavaş, Meclis Salonuna Atatürk Fotoğrafı Astırdı

Mansur Yavaş, Meclis Salonuna Atatürk Fotoğrafı Astırdı

7 gün önce

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Meclis toplantı salonuna büyük boy "Kalpaklı Atatürk" fotoğrafı astırdı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaşi Meclis salonundaki başkanlık kürsüsünün arkasındaki duvara büyük boy Kalpaklı Atatürk fotoğrafı astırdı.

Göreve başladığı ilk gün Ankara Ulus'taki Atatürk heykelini köpüklü su ile yıkatan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediye meclisi toplantı salonunda da değişikliğe gitti. Yavaş, meclis salonuna kalpaklı Atatürk fotoğrafı astırdı.

ATATÜRK ANITI VE T.C İBARESİ

Yavaş, TBMM kavşağındaki kol saati heykelini de söktürmüş ve bunun yerine Atatürk'ün Ankara'ya gelişini temsilen bir anıt yaptırılacağını açıklamıştı.

Mansur Yavaş daha önce de belediye binasının girişindeki ve içerisindeki 'Ankara Büyükşehir Belediyesi' yazısına 'T.C' ibaresi ekletmişti.

Meclis salonunda ki değişiklik;

Mansur Yavaş, Meclis Salonuna Atatürk Fotoğrafı Astırdı
Haber Yayın Tarihi : 15.05.2019 07:23 Ünlü Oyuncuyu da Tuzağa Düşüren Dolandırıcılık Çetesi Çökertildi Ahmet Davutoğlu: Her Şey Kaybedilir Yeniden Kazanılır, Konuşmaktan Korkmayın İstanbul Havalimanında Yolcu Uçağının Kanadı Direğe Çarptı Son Dakika! Şike Davasını Onayan Eski Üye Mesut Kundakçı'ya 12 Yıl Ceza