Marcelo Guedes, Lyon'dan ayrılma kararı aldı - Son Dakika

Marcelo Guedes, Lyon'dan ayrılma kararı aldı

2 ay önce

Leipzig maçının ardından Lyonlu taraftarlarla tartışma yaşayan ve ailesinin güvenliğinden endişe eden Marcelo, takımdan ayrılma kararı aldı.

Lyon- Leipzig maçının ardından Marcelo için sahaya atlayan bir taraftar, eşek fotoğrafının üzerine 'Bu kulübü terk et' yazılı bir pankart açtı. Bunun üzerine Lyonlu futbolcular ve taraftarlar arasında büyük gerginlik yaşandı. Saldırı sonrasında ailesinin güvenliğinden endişe eden Brezilyalı futbolcu, takımdan ayrılma kararı aldı. Marcelo, takım arkadaşlarından destek görmesine rağmen, olaya gösterdiği sert reaksiyon nedeniyle kulüp tarafından cezalandırılacağı ifade edildi.

KARISININ ARABASINA SALDIRI YAPILMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde Marcelo'nun karısının arabasına yapılan saldırı ve ailenin uğradığı hakaretler sonrasında 32 yaşında futbolcunun bu kararı aldığı vurgulandı. 2016 yılında Hannover takımından Beşiktaş'a transfer olan yıldız futbolcu, bir sene sonra Lyon'a 7 milyon euro bonservis bedeli karşılığında transfer oldu.

Marcelo Guedes, Lyon'dan ayrılma kararı aldı
Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 11.12.2019 06:25 

YORUMLAR


Son Dakika

Kızının yaptığı işten utanç duyan baba kızını boğup parçalara ayırdı
Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu Kırklareli'nde planörden atıldığı iddia edilen 6 çantada uyuşturucu madde bulundu

Son Dakika Haberleri