Marmaris Israilli Milyarder Denizin Ortasına Su Parkı Kurdurdu - Son Dakika

Marmaris Israilli Milyarder Denizin Ortasına Su Parkı Kurdurdu

01.06.2017 13:33

Muğla'nın Marmaris İlçesi'ne kiraladığı 'Bella Mare' isimli ultra lüks guletle gelen uluslararası teknoloji şirketi 'RayV'nin Yönetim Kurulu Başkanı İsrailli iş adamı 60 yaşındaki Ron Zuckerman, Bozburun açıklarına demirledi.

Muğla'nın Marmaris İlçesi'ne kiraladığı 'Bella Mare' isimli ultra lüks guletle gelen uluslararası teknoloji şirketi 'RayV'nin Yönetim Kurulu Başkanı İsrailli iş adamı 60 yaşındaki Ron Zuckerman, Bozburun açıklarına demirledi. Zuckerman'ın çocukları eğlenebilsin diye denizin ortasına kurdurduğu su parkı, görenleri şaşkına çevirdi.

Ege'de kalabalık bir grupla mavi tura çıkan Ron Zuckerman, Marmaris'te 'Turkyacht' isimli tur şirketinden daha önce ünlü yıldız Demi Moore'un da mavi tura çıktığı 'Bella Mare' isimli ultra lüks guleti kiraladı. Guletle çeşitli koyları gezen İsrailli işadamı, dün (çarşamba) de Marmaris'in Bozburun mahallesi açıklarında demirledi. Misafirleri ve çocuklarının eğlencesi için ise denizin ortasına su sporları merkezi kurdurttu. Çocuklar daha çok, su parkında oynarken; büyükleri ise jet-ski ile flyboard gibi deniz araçlarını kullanmayı tercih etti. Zuckerman ve beraberindekiler, Güney Ege'deki mavi turunun iki haftalık olduğu öğrenildi.

KÖTÜ GİDİŞİ TERSİNE ÇEVİRMELİYİZ

Türkiye'de yat firmalarının önde gelen isimlerinden olan Türkyacht firmasının ortağı Eyüp Bayraktaroğlu, büyük çabaları sonrasında dünyanın önde gelen zenginlerinin mavi tur için Türkiye'yi tercih etmeye başladığını söyledi. Geçen yıl turizmde yaşanan krize rağmen tanıtıma hız kesmeden devam ettiklerini ifade eden Bayraktaroğlu, "Bu senenin de beklentisi iyi değil. Fakat ne olursa olsun biz firma olarak Türkiye'yi mavi turda hak ettiği yere getirmek için her türlü imkanı seferber etmeye çalışıyoruz" dedi.

Marmaris Israilli Milyarder Denizin Ortasına Su Parkı Kurdurdu
Marmaris Israilli Milyarder Denizin Ortasına Su Parkı Kurdurdu
Marmaris Israilli Milyarder Denizin Ortasına Su Parkı Kurdurdu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Marmaris Israilli Milyarder Denizin Ortasına Su Parkı Kurdurdu - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüse yakalanan Ronaldo tarzını değiştirdi, uzayan saçlarını kazıdı Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Giresunspor, yenik duruma düştüğü maçta Adanaspor'u 4-3 mağlup etti Şarkıcı Ebru Polat, evine gelen elektrik ve doğal gaz faturasına veryansın etti Rus medyası Türk SİHA'larını konuşuyor: Rusya SİHA savaşına hazır değil 4 el ateş ettiği ablasını öldürüp soğukkanlılıkla anlattı: Namusumuza leke getirdi Akılalmaz plan! İlişkilerini başkalarına anlatan eski sevgilisini günlük kiralık eve çağırıp öldürmüş Dağlık Karabağ'da 112 ton altını kaptırmak istemeyen Rus şirket bölgeye silah ve asker yığıyor