Son Dakika Haberleri: Mavibahçe'de Jazz Rüzgarı

Mavibahçe'de Jazz Rüzgarı

2 yıl önce

MaviBahçe Jazz Festivali’nin ilk günü, sevilen sanatçılar Fatih Erkoç ve Ramona izleyicilere muhteşem bir müzik ziyafeti sundu.

Mavibahçe'de Jazz Rüzgarı, System.String[]
MaviBahçe Jazz Festivali'nin ilk günü, sevilen sanatçılar Fatih Erkoç ve Ramona izleyicilere muhteşem bir müzik ziyafeti sundu. Erkoç hayranlarıyla buluşarak selfie çektirdi.

Dünyaca ünlü Türk ve yabancı jazz müzisyenlerinin sahne aldığı MaviBahçe Jazz Festivali başladı. Festivalin ilk günü Ramona & Jazz Quartet, Fatih Erkoç & Tolga Bilgin Quintet, Emin Fındıkoğlu+12 Jazz tutkunlarıyla buluştu. İzmir ve Ege illerinden gelen müzik severler, konser alanını doldurdu. İzleyiciler bir çok parçaya eşlik etti.

Festivalde 22 Temmuz Cumartesi günü Tuncay Kayış & Jazz Quinte, Kerem Görsev Quartet, Sibel Köse Quintet sahne alırken, 23 Temmuz Pazar günü Daddy Mc Swing & Vegas Project, Elif Çağlar Della Miles sahne alacak. - İZMİR
Haber Yayın Tarihi: 22.07.2017 10:40 Kaynak: İHAKarısına boşanma davası açan kocaya koruma kararı! Jean Claude Van Damme'ın Türkiye gelir gelmez ilk isteği şaşırttı Başak Demirtaş, Selahattin Demirtaş'ın cezaevindeki son halinin fotoğrafını yayınladı