Talihsiz kadın, mazgal kapağındaki kırık nedeniyle bacağından oluyordu - Son Dakika

Talihsiz kadın, mazgal kapağındaki kırık nedeniyle bacağından oluyordu

İzmir'de yolda yürürken sağ bacağı kırık mazgal kapağının içine giren talihsiz kadın, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Çevredekiler tarafından acı çığlıkları duyulan kadının bacağında kırık tespit edildi.

İzmir'in Balçova ilçesinde Ceyda Arslan'ın sağ bacağı, mazgal kapağının kırık bölümünden içeri girdi. Yapılan çalışmayla sıkıştığı yerden kurtarılan Arslan'ın sağ bacağının kırıldığı tespit edildi.

SAĞ BACAĞI KIRILDI

Balçova ilçesinde 7 Ağustos'ta meydana gelen olayda, aracından indikten sonra yürümek için adım atan Ceyda Arslan'ın sağ bacağı, mazgal kapağının kırık bölümünden içeri girdi. Arslan'ın dizine kadar mangalın içine giren bacağı, sıkıştı. Arslan'ın çığlıklarını duyan çevredekiler, yardıma koştu. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Yapılan çalışmayla Ceyda Arslan'ın bacağı, sıkıştığı yerden kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan Arslan'ın bacağının kırıldığı belirlendi. Bacağı alçıya alınan Arslan, tedavisinin ardından taburcu edildi.

BELEDİYENİN İHMALİ Mİ VAR?

Avukat Anıl Ersoy, konuyla ilgili İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluğuna dikkat çekerek, "5393 sayılı Belediye Kanunu'nun 14'üncü maddesi uyarınca belediyelerin görev ve sorumlulukları kapsamında su ve kanalizasyon gibi kentsel alt yapıyı, kent ve vatandaş için çevre ve çevre sağlığını koruyucu şekilde tümüyle yerine getirmeli. Bu hükme aykırılık olması halinde belediye aleyhine hem yetkililer adına idari yaptırım, hem de vatandaş için gördüğü zararın tazmin edilmesi doğar" dedi.

Talihsiz kadın, mazgal kapağındaki kırık nedeniyle bacağından oluyordu

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2020 11:00 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Talihsiz kadın, mazgal kapağındaki kırık nedeniyle bacağından oluyordu - Son Dakika

YORUMLAR (37)
  • Fk : İzmirde yaşamış biriyim şehri yönetenler örümcek kafalı alkolik beyinsiz tayfa,şehri gezince anlarsınız güzel bi şehir nasıl çöpe harabeye dönüştürülür çok iyi örnek bu bakımından,belediye başkanları İzmiri gezsin yönetemezseniz sizin şehirleriniz de İzmir gibi çöplük olur Cevap Yaz 9 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile pişti olan Hande Erçel'den kafa karıştıran çıkış: Bizi çok sık göreceksiniz İstanbul'da Halk Ekmek'e yüzde 33 zam geldi Tüfekle ev basıp küçük kızın ölümüne sebep olmuştu! Anne, oğluna verilen cezayı duyunca adliyede intihara kalkıştı Üniversite öğrencisinin ev arkadaşı diye yanına aldığı kişi hırsız çıktı 2 gündür aranan 4 çocuk babasının cansız bedeni, fındık bahçesinde bulundu Bu pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz? 7 aylık sonuçlar bu ankette Cübbeli'nin "iç savaş" sözleri İçişleri Bakanlığı'nı harekete geçirdi: Derneklerin silahlandığı iddiasına kayıtsız kalamayız Ehliyet bilgileri çipli kimlik kartlarına yüklenmeye başlandı